Connect with Us

Bukuroshet shqiptare që çmendën meshkujt në Instagram/ Fotot që do t’iu bëjnë për “ujë të ftohtë”

Showbizz

Bukuroshet shqiptare që çmendën meshkujt në Instagram/ Fotot që do t’iu bëjnë për “ujë të ftohtë”

Publikuar

-

Instagrami është pushtuar nga fotot seksi të bukurosheve të njohura shqiptare.

Modelet dhe këngëtaret më të pëlqyera të momentit kanë rritur edhe më shumë temperaturat në rrjet teksa kanë pozuar me bikini.

Format e tyre perfekte dhe pozat provokuese nga pushimet kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve të cilët nuk lënë rast pa komplimentuar bukuroshet shqiptare.

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me linjat e saj perfekte/ Bukuroshja që do t’iu lërë pa fjalë me pozat e saj

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme. CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ritvana “thumbon” djemtë e Përputhen/ Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe në puntatën e sotme të Përputhen nuk kanë munguar debatet mes konkurrentëve.

Këtë herë në qendër të vëmendjes ka qenë Ritvana, e cila ka realizuar takimin e parë me Argjendin.

Por pas transmetimit të një pjese të takimit, Markeliano, një nga djemtë e Përputhen, ka kërkuar një sqarim nga Ritvana për një deklaratë që ka thënë në dhomat e zhveshjes.Ajo është shprehur se meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat.

LEXO EDHE:  Gjithçka filloi me një “follow” në Instagram, ajo që i tregoi modelja shqiptare djalit do t’ju çudisë

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me linjat e saj perfekte/ Bukuroshja që do t’iu lërë pa fjalë me pozat e saj

Ritvana ka sqaruar se e gjitha ishte një keqkuptim dhe se komenti i bërë ishte në formë shakaje midis saj dhe Mikelës dhe se nuk ka pasur aspak lidhje me seksualitetin.

“Ti mund te kishë bërë shaka edhe për motin por zgjodhe pikërisht këtë aspekt”,  ja ka kthyer Arjani në formë batute./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Eduardi i bën pyetjen intime konkurrentes së re të Përputhen/ “Sa të zgjat seksi deri në orgazmë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Eduardi nuk është përmbajtur aspak pas hyrjes së konkurrentes së re në Përputhen, Alvisës.

Teksa moderatorja Bora Zemani ka kërkuar që djemtë t’u drejtojnë një pyetje vajzave duke e shkruar në letër, pyetja e Eduardit ndaj konkurrentes ishte vërtetë e guximshme.“Sa të zgjat seksi deri sa të arrish orgazmën?”, ishte pyetja e Eduardit ndaj Alvisës.

LEXO EDHE:  Gjithçka filloi me një “follow” në Instagram, ajo që i tregoi modelja shqiptare djalit do t’ju çudisë

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me linjat e saj perfekte/ Bukuroshja që do t’iu lërë pa fjalë me pozat e saj

Alvisa e surprizuar nga pyetja është përgjigjur: “Qenke shumë i fëlliqur ti, nuk thuhen të gjitha në publik”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Plas në “Përputhen”/ Djemtë në “sherr” për konkurrenten e re

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Takimi katër minutësh mes Alvisës dhe Taulantit ka shkaktuar një debat shumë të fortë mes djemve të Përputhen.

Një mendim i shprehur nga Argjendi, i cili tha se nuk shkonin aspak pasi, Alvisa ka nevojë për një mashkull që ta vërë përpara, ka shkaktuar regaime nga konkurrentët e tjerë.

Taulanti u shpreh se ishte takimi i parë dhe ishte i emocionuar përballë vajzës, ndërsa pjesë e debatit është bërë edhe një tjetër konkurrent, Eduardi i cili është shprehur se nëse Alvisa do të kishte mundësi për një takim tjetër 4 minutësh duhet të ftonte atë pasi do ta bindte me vepra dhe fjalë.

LEXO EDHE:  “Ka hyrë në jetën e tij që kur ishte 3 vjeç”/ Çiljeta flet për marrëdhënien e Albanit me Fernandon

LEXO EDHE:  Nuk respektoi rregullat dhe masat kundër Covid/ Çfarë po ndodh tani me Rita Orën?Më pas situata është përkeqësuar, duke bërë që Taulanti  dhe Eduardi për pak të fillonin një situatë përtej debatit.

Për të shmangur një përplasje, Bora ka ndërprerë emisionin për të qetësuar situatën e ndezur ./ CNA.al

LEXO TE PLOTE