Connect with Us

Moderatorja tregon se si të frenoni urinë/ Përdor të njëjtën mënyrë si Kim Kardashian

Showbizz

Moderatorja tregon se si të frenoni urinë/ Përdor të njëjtën mënyrë si Kim Kardashian

Publikuar

-

Moderatorja tregon se si të frenoni urinë/ Përdor të njëjtën mënyrë si Kim Kardashian

Moderatorja Jona Spahiu ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj mënyrën se si ajo kujdeset që të ruajë linjat perfekte të trupit.

Ajo zbulon se njësoj si ylli i Instagramit Kim Kardashian e mban frigoriferin bosh. Gjithashtu tregon se kafja e ndihmon në heqjen e oreksit.

“S’dua te jem e pavertete dhe te bej teori nutricioni, ndaj ja ç’bej ne te vertete: Mbaj frigoriferin bosh si Kim K. Une vdes per kafe, ndaj gjate dites pi kafe, qe ma heqin oreksin. Ne dreke ha sallaten te paren, qe me jep ndjesine e ngopjes me shpejt. Nga e hena ne te premte ha shendetshem, i marr thuajse te gjithe makronutrientet, (protein, fats/carbs) por mundohem te ha sasi te vogla. Ndersa ne fundjave ja lejoj vetes te ha cfare te dua edhe te pi ndonje gote.E kam hequr thuajse fare bulmetin ne perditshmeri ( jo kur dal)”, ka treguar moderatorja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

WOW/ “Çmenduri”/ A e dini sa kushtuar bishti i flokëve të Kim Kardashian?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kombinimi i Kim Kardashian në Met Gala 2021, tërhoqi vëmendjen e të gjithë njerëzve nga mbarë bota.

Ajo u shfaq e veshur me një kostum të zi, Balenciaga, e mbuluar nga koka te këmbët.

Teksa e gjithë bota po fliste për pamjen e saj, një detaj tjetër që bëri xhiron në rrjet, ishin flokët e saj të zinj, të kapur bisht.Stilisti i flokëve, Chris Appleton, përmes një story në rrjetet sociale ka zbuluar dhe çmimin e kripur që ka shpenuzar Kardashian për një bisht të tillë flokësh.

LEXO EDHE:  “Ti hapësh këmbët shefit”/ Plas keq mes ish missit dhe moderatores së Top Channel

LEXO EDHE:  “Ti hapësh këmbët shefit”/ Plas keq mes ish missit dhe moderatores së Top Channel

Ai tregon se ka kushtuar plot 10 mijë dollarë. Ky çmim ka shkokuar të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, dhe thuajse të gjitha mediat e huaja kanë shkruar për këtë fakt.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mikela e prekur nga Argjendi/ “Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në puntatën e sotme të Përputhen është transmetuar takimi mes Mikelës dhe Argjendit.

Por para se të shfaqej takimi, Mikela ka treguar se është prekur nga ajo që ka ndodhur më para mes tij edhe Ritvanës, të cilës i ka kërkuar një takim në dy të natës.Mikela i është drejtuar Argjendit duke i thënë se ka bërë një gjest mjaft të ulët dhe sipas saj mendon se Argjendi në takim ka aktruar.

LEXO EDHE:  U infektua për herë të dytë/ Fjoralba Ponari tregon pasojat e Covid: Më mori shpirtin

LEXO EDHE:  “Më duket sikur ishte dje”/ Hygerta Sako kujton të atin e ndjerë

Është një nënvlerësim për mua. Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre. Pak orë para takimit me mua, kërkon takim me një tjetër në dy të natës”, ka thënë Mikela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk të toleroj më”/ Arjan Konomi paralajmëron Edin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Opinionisti Arjan Konomi ka këshilluar të gjithë konkurrentët e Përputhen të mos përdorin më ofendime në program. Ai ka kritikuar me tone të larta Edi, i cili ka paragjykuar dhe ofenduar njërën prej vajzave në emision, Adën.

Nga ana tjetër Edi nuk ka pranuar të kërkojë falje duke u shprehur se kështu është ai dhe nuk do të ndryshojë për askënd.

LEXO EDHE:  “Më duket sikur ishte dje”/ Hygerta Sako kujton të atin e ndjerë

LEXO EDHE:  Kim Kardashian në telashe/ Paditet pas publikimit të parfumit të ri!“Kështu jam unë, ky jam unë njësoj siç jam jashtë. Kështu më ka shkuar jeta me ofendime.
Unë nuk e ndryshoj veten për askënd as për lojëra. Unë nuk ia kam frikën askujt veç Zotit”, ka thënë Edi.

Arjani është shprehur se nuk do të tolerojë aspak ofendime të tjera, madje duke ngritur dhe zërin ndaj Edit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE