Connect with Us

Mevlani “kërcënon” Ledjanën?/ “Mund t’ua bëj fytyrën më të zezë se shpirtin”

Showbizz

Mevlani “kërcënon” Ledjanën?/ “Mund t’ua bëj fytyrën më të zezë se shpirtin”

Publikuar

-

Mevlan Shaba ka reaguar tejet i revoltuar në rrjetet sociale. Në një status në Instagram ai është shprehur se nuk do të lejojë askënd që të përmendë emrin e tij në intervista për të ulur imazhin dhe vlerat e tij me qëllim për të shfajësuar veten.

Ish konkurrenti shkruan se nuk do të lejojë që të hidhet baltë mbi të dhe se nuk do të kursehet as për gjënë më të vogël.

S’do kem më pikë mëshire siç kam pasur deri më sot, për disa njerëz që më trtadhtuan. Kam aq shumë gjëra për këto njerëz sa mund t’ua bëj fytyrën më të zezë se shpirti që kanë”, shkruan ndër të tjera Mevlani.

LEXO EDHE:  Intervista- Regjisori Kame/ Skenat erotike që i censurova në 1985

Duket se këtë deklaratë të fortë Mevlani e ka bërë pasi Ledjana ka folur për herë të parë për gjërat që kanë ndidhur mes saj dhe Mevlanit pasi ka dalë nga Pëpruthen. Intervista e saj do të transmetohet sot në Prive ku do të kuptojmë arisen e vërtetë të ndarjes./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një infermiere seksi do të zbulojë shumë fantazi”/ Olsa Muhameti tregon detajet nga sezoni i ri i “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Emisioni që theu çdo rekord, “Përputhen” rikthehet sot me sezonin e ri.  Ditën e sotme ishte e ftuar në emisionin “Breaking” autorja e programit, Olsa Muhameti, ku  zbuloi disa detaje rreth sezonit të ri.

Ajo tha se në javën e dytë do të nisin takimet e para jashtë. Gjithashtu tregoi se konkurrentët vijnë nga vende të ndryshme.

“Janë djem që jetojnë në Zvicër, Gjermania, është një djalë i Mitrovicës që vjen nga Nju Jork, Kemi një djalë Presheve që vjen në Për’puthen. Nga Maqedonia e Veriut mungojnë konkurrentët, por edhe mund të kemi në ditën në vijim”, tha Muhameti.

LEXO EDHE:  FOTO-Upsss, Enca në një lidhje me ish konurrentin e Përputhen?

LEXO EDHE:  Meta acarohet me Arjan Çanin/Ç’të duhen ty këto informacione?!Njëkohësisht, Olsa u bëri thirrje të gjitha vajzave nga Kosova që të aplikojnë që të bëhen pjesë e emisionit, që të gjejnë dashurinë e tyre.

Ndërsa e pyetur në lidhje me profesionet e konkurrentëve, autorja e “Për’puthen” tregoi se kemi një infermiere.

Një infermiere, seksi, që do të zbulojë shumë fantazi. Kemi edhe një ndryshim formule, nuk prezantojmë vajzat në fillim, por djemtë hap pas hapi, se janë më të shumtë në numër që të njihen”, zbuloi Olsa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aksident i vogël nga një lojë/ Ylli Limani përfundon në spital

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur nga vajzat, Yll Limani, prej disa ditësh është me pushime në jug të Shqipërisë.

Ai ka treguar përmes postimeve se po kalon shumë bukur.

Mirëpo, këngëtarit të njohur i ka ndodhur një “incident” i vogël në fytyrë dhe ka përfunduar në spital.Nëpërmjet postimeve në Instagram, Ylli na tregon disa pamje për të zbuluar çka ndodhi.

LEXO EDHE:  Arjan Konomi tenton të pajtojë Mevlanin dhe Ledjanën/ Ish konkurrenti: Mos na hap plagë të vjetra

LEXO EDHE:  Basha flet për median sllovene/ Të ndëshkohen politikanët e lidhur me krimin

“Një aksident i vogël nga një lojë e kotë me gur në plazh”, ka shkruar ai mbi foto./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Plane për martesë/ Eni Koçi zbulon nëse do të bëjë dasmë me Gencin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe të komentuara të momentit.

Prej vitesh ata janë në një lidhje dashurie, e cila është kurorëzuar në fejesë.

Ditën e djeshme, këngëtarja Eni Koçi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit ku ka ndarë disa detaje nga jeta private që ne nuk i kishte treguar më parë.

LEXO EDHE:  LSI iu bën lavazh truri të rinjve!/Vasili: Mjerim! Nga çfarë vuan Shqipëria!

LEXO EDHE:  Arjan Konomi tenton të pajtojë Mevlanin dhe Ledjanën/ Ish konkurrenti: Mos na hap plagë të vjetraSigurisht që pyetjet kanë qenë të shumta, por Eni nuk ka hezituar t’iu përgjigjet fansave të saj.

Njëra ndër pyetjet ishte se a do bëjnë dasëm me Gencin, ku ajo ka thënë se nuk beson se do bëjnë dasmën pasi që të gjitha ceremonitë simbolike i kanë bërë vetem me familjet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE