Connect with Us

FOTOT-Nora Istrefi një “bombë” e vërtetë/ Tregon trupin me bikini dhe na la pa fjalë

Showbizz

FOTOT-Nora Istrefi një “bombë” e vërtetë/ Tregon trupin me bikini dhe na la pa fjalë

Publikuar

-

FOTOT-Nora Istrefi një “bombë” e vërtetë/ Tregon trupin me bikini dhe na la pa fjalë

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më seksi të showbizzit. Ajo gjithnjë është cilësuar si një nga femrat më të bukrua shqiptare.

Së fundi, këngëtarja i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa kapublikuar disa foto nga pushimet.

E veshur me bikini, Nora tregon linjat mëse perfekte duke ndezur rrjetin nga komentet.

LEXO EDHE:  “E kam zënë unë se kishte turp”/ Tea flet për njohjen me Beartin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Kur të flasësh me mua, ta mbash në gojë”/ Ada tërbon Edin me dhuratën që i sjell në studio

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Ditët e fundit, Ada dhe Edi kanë pasur debate të shumta me njëri-tjetrin, edhe pse takimi i tyre i parë shkoi më mirë.

Gjatë puntatës së sotme të “Përputhen”, Ada zgjodhi që t’i sillte një dhuratë ironizuese Edit, për komentet që i ka dhënë në puntatat e kaluara.

“Pas të gjithë debateve të këtyre ditëve, doja t’i jepja një dhuratë Princit, një biberon që kur të flasësh me mua, ta mbash në gojë. Ta kam kombinuar dhe ngjyrën”, i ka thënë ajo Edit.

LEXO EDHE:  Ishte për bukuri, këngëtarja nuk njihet më pas ndërhyrjeve të shumta në fytyrë

LEXO EDHE:  Ishte për bukuri, këngëtarja nuk njihet më pas ndërhyrjeve të shumta në fytyrë

Ndërkohë Edi ia ka kthyer menjëherë duke i thënë që duhet ta vendosë dhuratën që i solli në një vend  tjetër.

“Këtë ta vendosë diku tjetër më mirë”, i ka thënë ai.Ada i është kthyer duke i thnënë se ka dëgjuar shumë gjëra nga ai për të cilat duhet t’i vijë turp nga vetja,

“Ti vije ku të duash. Kam dëgjuar shumë gjëra dhe duhet të të vijë turp nga vetja”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë të veçantë për Sindin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Sindi Loci, ish konkurrentja e “Përputhen”, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar në median rozë. Kjo përshak së Sindi, pothuajse në çdo intervistë flet hapur për skandalet që ndodhin brenda emisionit.

Për këtë arsye, një prej ndjeksësve e ngacmon Sindin për të treguar nëse di dicka më shumë në lidhje më skandalet e edicionit të ri të “Përputhen”.

Sindi a ka ndonjë lidhje sekrete aty brenda “Përputhen” që e di edhe ti, dhe do të plasësh bombën”, i shkruan ndjekësi.

LEXO EDHE:  Ishte për bukuri, këngëtarja nuk njihet më pas ndërhyrjeve të shumta në fytyrë

LEXO EDHE:  Ishte për bukuri, këngëtarja nuk njihet më pas ndërhyrjeve të shumta në fytyrëNderkohë që Sindi ja kthen, “Unë nuk “plas bomba” pëe askënd që nuk më ka prekur dhe nuk e njoh personalisht. Nuk kam pse gjykoj apo demaskoj askënd që nuk ja di zanafillën e historisë. Në këtë pikë jam njeri që shoh punët time”.

Kujtojme se së fundi është shpallur nje “luftë e heshtur” midis Arjanit dhe Sindit dhe të dy herë pas here “thumbojnë” publikisht njëri-tjetrin.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

LEXO EDHE:  Ishte për bukuri, këngëtarja nuk njihet më pas ndërhyrjeve të shumta në fytyrë

LEXO EDHE:  “E kam zënë unë se kishte turp”/ Tea flet për njohjen me Beartin

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës “FashionNova”.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE