Connect with Us

FOTO-Antonela nxeh rrjetin/ Shfaqet seksi me bikini

Showbizz

FOTO-Antonela nxeh rrjetin/ Shfaqet seksi me bikini

Publikuar

-

FOTO-Antonela nxeh rrjetin/ Shfaqet seksi me bikini

Antonela Berishaj është një nga vajzat më të përfolura të momentit. Pas angazhimit në televizion, Antonela ka nisur pushimet nga ku nuk mungojnë edhe pozat seksi me bikini.

Bukuroshja shkodrane ka treguar linjat e saj perfekte teksa ka pozuar me bikini minimaliste të zeza.

Nën ritmet e këngës së Don Xhonit, “Deri kur”, Antonela nxeh rrjetin./CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Kam bashkëjetuar me familjen e të dashurit”/ Jasmin e Përputhen rrëfen eksperiencën stresuese: Humba 15 kilogramë

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Antonela Berisha (@antonelabeerisha)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Kur fillon “Love Story”?/ Alketa Vejsiu zbulon surprizën

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

“Love Story” nisi si një ide dhe produksion i Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka. Edicionin e shkuar në qëndër ishte një “princ”dhe disa vajza të cilat përpiqeshin ti rrëmbenin zemrën.

Së fundmi Alketa ka bërë një bashkëbisedim online me ndjekësit e saj në Instagram ku është pyetur edhe në lidhje më edicionin e ri të “Love Story”. Ndjekësi ishtë kurioz se kur do të nisë love story dhe Alketa ka dhënë pak më shumë informacion. Risia është që pjesë e moderimit do të jetë edhe Eni Shehu. Jo vetëm kaq por emisioni do të jetë pjesë e ekranit 5 dite të javës si edhe prime time “prime”, ndërkohë që edicioni pritet të fillojë në tetor.

LEXO EDHE:  Një “bishë” e vërtetë/ Antonela “tërbon” meshkujt me bikini

LEXO EDHE:  Nuk rrinë dot pa njëri-tjetrin/ Ish konkurrenti i “Përputhen” bashkohet sërisht me të dashurënKur fillon “Love story” dhe sa herë në javë do të jepet”, e pyet njëri nga ndjekësit.

“Në tetor jemi thuajse gati dhe kemi një kast fantastik. Do të jetë cdo ditë e henë-e premte me Eni Shehun si edhe prime si zakonisht”, është shprehur Alketa.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një prej modeleve më seksi shqiptare/ Tika Camaj poston foton “përvëluese”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tika Camaj është një modele shqiptare e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku edhe ka krijuar një karrierrë shumë të suksesshme.

Modelja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku poston shpesh herë foto provokuese.

Së fundmi ajo na ka treguar se ndodhet me pushime në Ibiza, Spanjë së bashku me partnerin e saj.

LEXO EDHE:  “Kam bashkëjetuar me familjen e të dashurit”/ Jasmin e Përputhen rrëfen eksperiencën stresuese: Humba 15 kilogramë

LEXO EDHE:  Pamje të frikshme/ Makina përplas këmbësoren (Video)Ajo ka postuar një foto me bikini shumë minimaliste, në një jaht luksoz. Foto e saj “bëri namin” në rrjet dhe ka marrë shumë komente.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Aktores së famshme i marrin zjarr flokët/ Reagimi i saj bëhet viral

Publikuar

-

Nga

Aktorja e famshme Nicole Richie ka festuar ditëlindjen e saj të 40-të.

Kjo ditëlindje do të ngelet gjatë në memorien e saj, kjo sepse në një moment asaj i ka ndodhur nje aksident.

Gjatë fryrjes së qirinjve asaj i kanë marrë flokët zjarr.

Në video duhet momenti ku aktorja është trembur shumë dhe ka bërtitur ashtu sic do bënte secili prej nesh nëse do të ishtë në të njëjtën situatë.

LEXO EDHE:  Ngre temperaturat me pozat s*ksi / Njihuni me modelen më të nxehtë të rrjetit

LEXO EDHE:  Pamje të frikshme/ Makina përplas këmbësoren (Video)Video tashmë është bërë virale dhe reagimet e ndjekësve kanë qenë të shumta. Vet aktorja ka marrë më shumë se 20 mijë komente.

Njëra prej të cilave ishte nga kunati i saj Benjamin Madden, i cili bëri një shaka të vogël në lidhje me incidentin, “Gëzuar ditëlindjen motër të dua dhe mirënjohëse për ty që qëndron gjithmonë e ndezur.”/CNA.al

LEXO TE PLOTE