Connect with Us

“Vajte 10 muaj pa bërë gjë”/ Arjan Konomi i bën komentin epik Mevlanit

Showbizz

“Vajte 10 muaj pa bërë gjë”/ Arjan Konomi i bën komentin epik Mevlanit

Publikuar

-

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Mevlan Shaba është kthyer në një nga personazhet më të dashur dhe të pëlqyer nga ndjekësit. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon foto të ndryshme me personazhe të njohur të ekranit.

Së fundi, Mevlani është shfaqur krah prezantueses Valbona Mhilli dhe në llogarinë e tij në Instagram ka patur shumë komente.

LEXO EDHE:  Foto-Prishet makina e policisë rrugore/ Bllokohet trafiku

Një ndër komentuesit është edhe opinionisti i “Përputhen”, Arjan Konomi,  i cili ka thumbuar Mevlanin me komentin epik.

S’ke shume faj dhe ti o Mevlan! Vajte 10 muaj pa bere gje 😂😂😂”, shkruan Arjan Konomi në foton e publikuar në Instagram./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Të poshtër, emision bullizues, turp”/ Rrjeti “shpërthen” keq ndaj “Përputhen”: “Mos gjykoni Julin”

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në “Përputhen” është bërë një debat shumë i ashpër rreth Julit. Gjykimet kundër Julit kanë bërë që produksioni ta pyesë sërisht rreth seksualitetit të Julit. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të nxehet dhe të shpërthejnë më komente kundër produksionit dhe personave brenda të  cilët e kanë bullizuar Julin.

Mikela turp ,reagim i tillë ndaj Julit ishte bullizues ,duke përdorur takimin dhe biseden e dhimshme të Julit kundra tij ,shum taktikë e pisët nga Mikela”, shkruan njëri nga komentuesit.Turppp o njerez nuk keni turp ku keni arritur per klikime saqë dje ja shfrytezuat historinë dhe sot kerkon ta hiqni e turperoni duke i bërë pyetje si kjo dhe ajo Mikela e shtriga o Bora o Arjan o topchanel o shtriga Alsa që ty Zoti do të denoje nje ditë turpp me vjen keq për ato qe shkojnë atje shiko si I shfrytezojnë”, vazhdon një tjetër.

LEXO EDHE:  Demi Rose ngre temperaturat/ “Tërbon” rrjetin me të pasmet bombastike

LEXO EDHE:  Befason nëna e Rita Orës: “Pas kësaj fotoje u diagnostikova me kancer në gji!”

Kujtojmë se së fundmi Juli ishte në takim me Mikelën, ku ndau edhe historinë e dhimbshmë të jetës se tij, dhunën fizike dhe psikologjike nga i ati./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk i njeh askush”/ Fifi “shpërthen” kundër banorëve të “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pas një pauze gati 4 vjeçare, emisioni i cili ka thyer rekorde shikueshmërie është rikthyer në ekranin e Top Channel. Por këtë herë formati është shumë më ndryshe. Personazhet tashmë nuk janë persona të zakonshëm por VIP.

Ky fakt e bën akoma më interesant sepse na jep mundësinë të njohim më shumë rreth konkurentëve.

Deklaratat, rrefimet, opinionet dhe debatet si duket po kthehen në diçka të zakonshmë.

LEXO EDHE:  “Pse nuk publikon kurrë foto me babin?” Përgjigja e Afërdita Dreshajt na emocionoi të gjithëve

LEXO EDHE:  Foto që po bën xhiron e rrjetit/ Radha në supermarket, për tu marrë shembullSë fundmi ka qenë Fifi ajo e cila ka bërë një deklaratë të fortë në dhomën e rrëfimit.

Pas një debate që ka bërë me banorët e shtëpise ajo është shprehur, “s’kanë bërë kurrë sgjë në jetën e vet, nuk i njeh askush”, tha Fifi e nervozuar, e derisa qante, duke thumbuar kështu banorët që janë pjesë e” Big Brother”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Po tani çfarë ndodhi?/ Tea Trifoni ndahet edhe nga i dashuri tjetër

Publikuar

-

Nga

cna show, cna lajme, lajme cna

Pas ndarjes nga Bearti ish konkurentja e “Përputhen” pranoi se ishte në një lidhje me një djalë tjetër. Gjithashtu ajo zbuloi se ai ishte shoku i ngushë i Fatjonit por ky i fundit ka thënë se në fakt nuk ndërhyu farë për ti bërë bashkë. Taa u prezantuan nga një tavolinë e përbashkët, u pëlqyen vetë dhe kanë folur vetë me njëri-tjetrin.

Por në fakt Fatjoni ka thënë diçka më shumë. Ai hodhi dyshime se dyshja mund të jenë ndarë sepse ai kishte dy javë pa i takuar.

LEXO EDHE:  Amber Rose seksi dhe në përditshmëri

LEXO EDHE:  “Pse nuk publikon kurrë foto me babin?” Përgjigja e Afërdita Dreshajt na emocionoi të gjithëveNëse në fillim ishin thjesht dyshime tani jemi të bindur se është e vërtetë sepse dyshja nuk ndiqen më në rrjetin social, Instagram, madje as motra e Teas nuk e ndjek më Enkeleon.

Kujtojmë se Tea doli çift nga programi “Përputhen” me Andin por më von doli skandali se në fakt kishte mardhënie me Beartin me të cilin u nda më von./CNA.al

LEXO TE PLOTE