Connect with Us

“Pasuri pa çmim”/ Eni Vasili publikon foton nga salla e lindjes

Showbizz

“Pasuri pa çmim”/ Eni Vasili publikon foton nga salla e lindjes

Publikuar

-

“Pasuri pa çmim”/ Eni Vasili publikon foton nga salla e lindjes

Pak ditë më parë, moderatorja Eni Vasili u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë dy vajza binjake të cilat i quajti Sofi dhe Nikol.

Së fundi, moderatorja ka publikuar një foto nga salla e lindjes, ku tregon këmbën e vogël të njërës prej vajzave.

Këto momente Eni Vasili i quan pasuri të paçmueshme.

LEXO EDHE:  Moderatorja shqiptare i jep përgjigje të gjithëve:"Po jam një..."

Pak ditë kalojnë dhe fotot në sallën e lindjes të duken gjithmonë e më shumë një pasuri pa çmim”, shkruan ajo krahas./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENI VASILI (@enivasili)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Përplasja mes dy konkurrentëve të Përputhen/ Kthjellohet Edi, i kërkon falje Bashkimit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edi dhe Bashkimi, janë dy djemtë sa për pak nuk u përplasën fizikisht në Përputhen.

Në episodin e kaluar të Përputhen, dy djemtë debatuan dhe provokuan njëri-tjetrin dhe u desh ndërhyrja e konkurrentëve që përplasje mes tyre të mos kalonte kufinjtë.

Sot Edi ka vendosur të kërkojë falje, jo vetëm Bashkimit por të gjithëve.Sipas tij, sjellja ka qenë e tillë për shkak të disa problemeve të jetës së tij personale.

LEXO EDHE:  Moderatorja shqiptare i jep përgjigje të gjithëve:”Po jam një…”

LEXO EDHE:  “Më duket sikur ishte dje”/ Hygerta Sako kujton të atin e ndjerë

Ai gjithashtu u shpreh se ishte i lënduar nga Bashkimi pasi ai kishte komentuar në lidhje me inteligjencën.

Edi është shprehur ndër të tjera se ai nuk është në të vërtetë një njeri i tillë dhe se nuk ka qenë vetvetja në ato situata./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E ofendoi në mes të emisionit/ Edi i kërkon takim 4 minutësh Adës, ajo e refuzon

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej ditësh, debatet kanë qenë shumë të ashpra mes dy konkurrentëve të Përputhen, Adës dhe Edit.

Ky i fundit shpërtheu në ofendime ndaj Adës, duke i vënë në dukje operacionet plastike dhe duke thënë në mes të emisionit se nuk i dukej si femër, por si burrë.Pas gjithë këtyre situatave dhe ofendikeve të vazhdueshme, Edi ka kërkuar një takim 4 minutësh me Adën, për të sqaruar mosmarrëveshjet mes tyre, por Ada e ka refuzuar, duke thënë se kapitulli mes saj dhe Edit është mbyllur. /CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Një takim shkuesie”/ Bruno “thumbon” Ritvanën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot në puntatën e radhës të “Përputhen” është transmetuar takimi mes Aleksit dhe Ritvanës.

Gjatë takimit pati shumë thumbime që iu adresoheshin konkurrentëve të tjerë të Përputhen, si Mikelës dhe Argjendit.

Pas pjesës së dytë të takimit, Bjëri prej konkurrentëve e ka komentuar takimin e dyshes, duke e quajtur takim “shkuesie”.Sipas Brunos, Ritvana gjatë gjithë takimit po dërgonte sinjale tek Argjendi, për të sheshuar situatën me të.

Këtë e ka kundërshtuar vetë Ritvana duke thënë se, nuk ka patur asnjë nevojë për të sheshuar mosmarrëveshjet me Argjendin pasi, ata kanë vendosur t’i japin pak kohë njëri-tjetrit për të njohur edhe persona të tjerë.

LEXO EDHE:  “Më duket sikur ishte dje”/ Hygerta Sako kujton të atin e ndjerë

LEXO EDHE:  “Tifozët e admiruan!”/Moderatorja shqiptare tërheq vëmendjen e mediave turke

Kujtojmë se pak ditë më parë, Ritvana tha se kishte mbetur e zhgënjyer nga Argjendi pasi një ditë para takimit të tij me Mikelën kishte kërkuar të takohej me të në dy të natës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE