Connect with Us

“Më mbanin për klikime”/ Sindi zbulon pse zgjati aq shumë qëndrimi i saj në Përputhen

Showbizz

“Më mbanin për klikime”/ Sindi zbulon pse zgjati aq shumë qëndrimi i saj në Përputhen

Publikuar

-

“Më mbanin për klikime”/ Sindi zbulon pse zgjati aq shumë qëndrimi i saj në Përputhen

Ish konkurrentja e Përputhen, Sindi Loci, realizon shpesh biseda virtuale me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo iu përgjigjet pa hezitim pyetjeve të ndjekësve edhe nëse kanë lidhje me pjesëmarrjen e saj në Përputhen.

Sindi pranon se Olsa e ka mbajtur më shumë në program për shkak të dinamikës dhe debateve të saj me ish konkurrentë të tjerë pasi kishte shumë klikime.

LEXO EDHE:  Për’Puthen apo Për’Leshen?/ Një mediokritet, që na shërbehet çdo pasdite nga TV kryesor në vend

“Mendon se Olsa të ka mbajt më shumë në program sepse je dinamike dhe në këtë mënyrë rriteshin klikimet”, ishte pyetja e ndjekësit.

“Normal, debatet e mia shkonin deri në 1.7 milionë views. Mos të flasim për komentet 3K vetëm në Insta”, përgjigjet Sindi. / CNA.al 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

WOW/ “Çmenduri”/ A e dini sa kushtuar bishti i flokëve të Kim Kardashian?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kombinimi i Kim Kardashian në Met Gala 2021, tërhoqi vëmendjen e të gjithë njerëzve nga mbarë bota.

Ajo u shfaq e veshur me një kostum të zi, Balenciaga, e mbuluar nga koka te këmbët.

Teksa e gjithë bota po fliste për pamjen e saj, një detaj tjetër që bëri xhiron në rrjet, ishin flokët e saj të zinj, të kapur bisht.Stilisti i flokëve, Chris Appleton, përmes një story në rrjetet sociale ka zbuluar dhe çmimin e kripur që ka shpenuzar Kardashian për një bisht të tillë flokësh.

LEXO EDHE:  Një “bombë” e vërtetë/ Ledjana çmend meshkujt me linjat  

LEXO EDHE:  Mes përkëdheljesh buzë detit/ Kush është brunja seksi krah Mevlanit

Ai tregon se ka kushtuar plot 10 mijë dollarë. Ky çmim ka shkokuar të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, dhe thuajse të gjitha mediat e huaja kanë shkruar për këtë fakt.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mikela e prekur nga Argjendi/ “Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në puntatën e sotme të Përputhen është transmetuar takimi mes Mikelës dhe Argjendit.

Por para se të shfaqej takimi, Mikela ka treguar se është prekur nga ajo që ka ndodhur më para mes tij edhe Ritvanës, të cilës i ka kërkuar një takim në dy të natës.Mikela i është drejtuar Argjendit duke i thënë se ka bërë një gjest mjaft të ulët dhe sipas saj mendon se Argjendi në takim ka aktruar.

LEXO EDHE:  “Gjendja është shumë keq”/ Çfarë ka ndodhur me Bora Zemanin?

LEXO EDHE:  Një “bombë” e vërtetë/ Ledjana çmend meshkujt me linjat  

Është një nënvlerësim për mua. Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre. Pak orë para takimit me mua, kërkon takim me një tjetër në dy të natës”, ka thënë Mikela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk të toleroj më”/ Arjan Konomi paralajmëron Edin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Opinionisti Arjan Konomi ka këshilluar të gjithë konkurrentët e Përputhen të mos përdorin më ofendime në program. Ai ka kritikuar me tone të larta Edi, i cili ka paragjykuar dhe ofenduar njërën prej vajzave në emision, Adën.

Nga ana tjetër Edi nuk ka pranuar të kërkojë falje duke u shprehur se kështu është ai dhe nuk do të ndryshojë për askënd.

LEXO EDHE:  “Gjendja është shumë keq”/ Çfarë ka ndodhur me Bora Zemanin?

LEXO EDHE:  Një “bombë” e vërtetë/ Ledjana çmend meshkujt me linjat  “Kështu jam unë, ky jam unë njësoj siç jam jashtë. Kështu më ka shkuar jeta me ofendime.
Unë nuk e ndryshoj veten për askënd as për lojëra. Unë nuk ia kam frikën askujt veç Zotit”, ka thënë Edi.

Arjani është shprehur se nuk do të tolerojë aspak ofendime të tjera, madje duke ngritur dhe zërin ndaj Edit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE