Connect with Us

“Janë fëmijët e mi”/ Rudina iu përgjigjet e revoltuar pyetjes së ndjekësve

Showbizz

“Janë fëmijët e mi”/ Rudina iu përgjigjet e revoltuar pyetjes së ndjekësve

Publikuar

-

“Janë fëmijët e mi”/ Rudina iu përgjigjet e revoltuar pyetjes së ndjekësve

Rudina Dembacaj është një nga moderatoret më të komentuara të momentit. Nëpërmjet një bisede virtuale, Rudina është shprehur e revoltuar nga pyetja e shpeshtë që ndjekësit bëjnë përsa i përket marrëdhënieve që ka me fëmijët e Markut.

E revoltuar Rudina ka publikuar një foto me vajzën e Markut dhe krahas shkruan: “Akoma me këto pyetje? Janë fëmijët e mi.”

LEXO EDHE:  “Pak ditë ka që e kam kuptu çfarë ke dasht me thanë”/ Rudina Dembacaj kujton fjalët e të atit të ndjerë

Moderatorja është shprehur gjithnjë që ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e MArkut dhe ai me vajzën e saj Viktorian.

Ajo ka treguar se i trajton ata si shokë të ngushtë dhe mundohet të ketë një marrëdhënie shumë korrekte me ta./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  E nxehtë dhe shumë provokuese/ Eva Quiala çmend me fizikun e saj perfekt

LEXO EDHE:  Kylie Jenner shfaqet pa make up/ Shumë larg bukuroshes që kemi parë në rrjetet socialeFotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë siguruar që të “thyejnë rrjetin” me fotot e postuara së fundmi.

Dyshja janë fotografuar në një dysheme te shtrira, të veshura vetëm me një palë të brenshme dhe janë siguruar që të mbulojnë më anë të duarve vetëm pjesën e gjoksit.

Menjëherë pas publikimit të fotove miliona pëlqime dhe komente kanë vërshuar në profiling e dy prej vajzave më të komwntuara të showbizit.

LEXO EDHE:  E nxehtë dhe shumë provokuese/ Eva Quiala çmend me fizikun e saj perfekt

LEXO EDHE:  Shokon Saimir Kodra: "Babai nuk më ka raf, më varte në litar"Dhe ata që u panë duke vallëzuar, u mendua se ishin të çmendur, nga ata që nuk mund ta dëgjonin muzikën”, shkruan Kurtney pranë fotove.

Kujtojmë së dyshja ishin bashkë edhe gjatë eventit të ndarjes së cmimeve “MTV VMAs”. Të shoqëruara nga partnerët e tyre ato  ishin gjatë gjithë kohës në qëndër të vëmendjes.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bëni seks me gratë të keni sevapë”/ Reagon ashpër ish konkurentja e “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një deklaratë e bërë nga Imami i Kosovës ka ngallur diskutime shumë të forta. Ai është shprehur se burrat duhet të bëjnë më shumë seks me gratë në mënyrë që të kenë më shumë sevapë nga Zoti.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish konkurentja e “Përputhen” Ina Kollçaku. Sipas saj duhet të respektohen të gjitha fetë por në momentin që cënohet figura e femrës ajo do të reagojë gjithmonë.

“Mënyra se si e trajton femrën seksualisht, këta meshkuj mendojnë se vetëm ata kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Sipas tyre, gratë nuk ndjenjë kënaqësi gjatë kryerjes së marrëdhënies. Këta lloj meshkujsh duhet ta kuptojnë se femrat kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Gratë bëjmë shumë sevape kur shkojmë me meshkujt”, është shprehur ish konkurentja e “Përputhen”

LEXO EDHE:  “I urren”/ Fjoralba Ponari zbulon çfarë nuk i pëlqen partnerit të saj

LEXO EDHE:  “Nuk qenka shaka”/ Rozana Radi flet për eksperiencën e saj me Covid-19Ina gjithashtu është bisnezmene dhe me profesion psikologe. Ajo reagon shpesh herë në lidhje me çështjet sociale veçanërisht për mbrojtjen e të drejtave të grave./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE