Connect with Us

“Çmendet” Arjan Konomi/ I trishtuar kërkon rikthimin e Mevlanit dhe Ledjanës, ja çfarë bën

Showbizz

“Çmendet” Arjan Konomi/ I trishtuar kërkon rikthimin e Mevlanit dhe Ledjanës, ja çfarë bën

Publikuar

-

“Ëndërra ime e pa realizuar”/ Arjan Konomi zbulon sekretin në Përputhen

Arjan Konomi është një prej opinionistëve më të komëntuar të momentit. Ai ka qenë pjesë e Përputhen ku ka dhënë komlimenta të shumta për konkurentët.

Por duket se pak më të veçantë ka Ledjana Prengën dhe Mevlan Shaba. Dyshja ka deklaruar se i ka dënë fund romanës së tyre por Arjani nuk po e pranon dot këtë fakt.

LEXO EDHE:  I dhanë fund martesës disa vjeçare/ Kaney West shpreson për një rikthim me Kim Kardashian

“Edhe X5 po qan”, ka shkruar Arjani teksa ka vënë në sfond këngën e Mevlanit të dedikuar Ledjanës.

Të gjithë presim një rikthim të dyshës port ë shohim se çfarë do të ndodhë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

WOW/ “Çmenduri”/ A e dini sa kushtuar bishti i flokëve të Kim Kardashian?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kombinimi i Kim Kardashian në Met Gala 2021, tërhoqi vëmendjen e të gjithë njerëzve nga mbarë bota.

Ajo u shfaq e veshur me një kostum të zi, Balenciaga, e mbuluar nga koka te këmbët.

Teksa e gjithë bota po fliste për pamjen e saj, një detaj tjetër që bëri xhiron në rrjet, ishin flokët e saj të zinj, të kapur bisht.Stilisti i flokëve, Chris Appleton, përmes një story në rrjetet sociale ka zbuluar dhe çmimin e kripur që ka shpenuzar Kardashian për një bisht të tillë flokësh.

LEXO EDHE:  Rikthimi në politikë rrëfehet Greta Koçi: “Më ndihmoi Zoti…”

LEXO EDHE:  Rikthehet vrullshëm ndërtimi/ Rriten sipërfaqet e lejeve të dhënave në Tiranë

Ai tregon se ka kushtuar plot 10 mijë dollarë. Ky çmim ka shkokuar të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, dhe thuajse të gjitha mediat e huaja kanë shkruar për këtë fakt.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mikela e prekur nga Argjendi/ “Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në puntatën e sotme të Përputhen është transmetuar takimi mes Mikelës dhe Argjendit.

Por para se të shfaqej takimi, Mikela ka treguar se është prekur nga ajo që ka ndodhur më para mes tij edhe Ritvanës, të cilës i ka kërkuar një takim në dy të natës.Mikela i është drejtuar Argjendit duke i thënë se ka bërë një gjest mjaft të ulët dhe sipas saj mendon se Argjendi në takim ka aktruar.

LEXO EDHE:  Nora e gatshme për rikthim

LEXO EDHE:  Fotoja që po ngre dyshimet/ Mozzik dhe Loredana rikthehen sërish bashkë?

Është një nënvlerësim për mua. Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre. Pak orë para takimit me mua, kërkon takim me një tjetër në dy të natës”, ka thënë Mikela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk të toleroj më”/ Arjan Konomi paralajmëron Edin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Opinionisti Arjan Konomi ka këshilluar të gjithë konkurrentët e Përputhen të mos përdorin më ofendime në program. Ai ka kritikuar me tone të larta Edi, i cili ka paragjykuar dhe ofenduar njërën prej vajzave në emision, Adën.

Nga ana tjetër Edi nuk ka pranuar të kërkojë falje duke u shprehur se kështu është ai dhe nuk do të ndryshojë për askënd.

LEXO EDHE:  Rikthehet P Diddy/ Nga Londra në New York

LEXO EDHE:  Ish konkurrentja ndërpret ceremoninë e trëndafilave/ Surprizon Saimirin dhe vajzat me vendimin e saj“Kështu jam unë, ky jam unë njësoj siç jam jashtë. Kështu më ka shkuar jeta me ofendime.
Unë nuk e ndryshoj veten për askënd as për lojëra. Unë nuk ia kam frikën askujt veç Zotit”, ka thënë Edi.

Arjani është shprehur se nuk do të tolerojë aspak ofendime të tjera, madje duke ngritur dhe zërin ndaj Edit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE