Connect with Us

Zeshkanja më “bombë” e instagramit/ Fotot e Stephanie Symonds “shpërthejnë” rrjetin

Showbizz

Zeshkanja më “bombë” e instagramit/ Fotot e Stephanie Symonds “shpërthejnë” rrjetin

Publikuar

-

Stephanie Symonds është një nga modelet më seksi të Instagramit. Zeshkanja nuk nguron në asnjë moment të tregojë format e saj shpërthyese.

Symonds është një blogere që reklamon stilin e saj të jetesës. Gjithashtu ajo reklamon edhe bikini të firmave të ndryshme nga ku edhe është bërë e famshme.

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO-Me bikini minimaliste/ Modelja 25 vjeçare “çmend” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Modelja Stephanie Symonds, njihet tashmë jo vetem për karrieren e saj si modele por edhe për publikimin e fotove shumë provokuese në rrjetet sociale.

Së fundimi ajo ka postuar një foto nga pushimet e saj në Greqi ku ka pozuar me nje palë bikini shumë minimaliste të zeza te cilat i shfaqin edhe linjat trupore bombastike.

LEXO EDHE:  Fushë-Krujë/ Alarm për bombë në qendër të qytetit

LEXO EDHE:  “Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtuMund të të mësoj disa gjëra”, shkruan 25 vjeçarja krahas fotos.

Ajo është gjithashtu edhe një prej imazheve kryesore në kompaninë e famshmë të modës “FashinNova”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Kurtney Kardashian/ E shtrirë në shtrat, poston foton provokuese

Publikuar

-

Nga

Fotot e Kurtney dhe Megan Fox një javë më parë ku pozuan per SKIMS, vetem me një palë të brendshme, bënë xhiron e rrjetit dhe u komentuan pafund.

Si duket Kurtney nuk ndalet se postuari foto shumë provokuese për ndjekësit e saj.Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket e shtrir në një krevat, me flokët e çrregullt, grim minimalist dhe ka mbuluar pjesen e gjoksit vetëm me një cep batanijeje.

LEXO EDHE:  Shpërthen bombula e gazit/ Tre gra dhe një fëmijë në gjendje të rëndë

LEXO EDHE:  “Shpërthen” Paloka/ Rama një burracak që fshihet

“Klani” Kardashian në fakt asnjëherë nuk rresht së surprizuari publikun dhe prej një kohe të gjatë tashmë janë pjesë e pandashme dhe kryefjalë e medias rozë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Më e bukur se kurrë/ Supermodelja Adriana Lima mahnit me pamjen e saj

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dita e djeshme në Los Angeles u mbajt një  event në “The Academy Museum of Motion Pictures”.

Një prej Artisteve që zgjodhi të ishte pjesë e këtij eventi ishte supermodelja seksi dhe aktorja braziliane Adriana Lima së bashku me të dashurin Andre L’ III.

Një prej engjëjve shumëvjeçar i “Victoria Secret” shkëlqeu me pamjen e saj. Ajo kishte zgjedhur të vishte një fustan në gjyrë të artë, pa rripa që shfaqi fizikun e saj perfekt.

LEXO EDHE:  Bombë motoçikletës/ Vritet lideri i partisë

LEXO EDHE:  Bombë motoçikletës/ Vritet lideri i partisëModelja 40 vjeçare mund të tregonte këmbën e saj të majtë për shkak të çarjes së gjatë të fustanit mahnitës.

Edhe i dashuri i saj Andre L III, 40 vjeç, dukej i pashëm me një kostum të zi tradicional dhe kravatë, të shoqëruar me një këmishë të bardhë dhe këpucë të zeza./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE