Connect with Us

Përlotet Linda/ I bën deklaratën Samiut: Je i mrekullueshëm

Showbizz

Përlotet Linda/ I bën deklaratën Samiut: Je i mrekullueshëm

Publikuar

-

Përlotet Linda/ I bën deklaratën Samiut: Je i mrekullueshëm

Pas takimit, Linda dhe Samiu janë përballur më njëri-tjetrin për të vendosur se çfarë do të ndodhë me lidhjen e tyre jashtë Përputhen.

Ata kanë vendosur të vazhdojnë njohjen e tyre jashtë programit. Përballë Samiut, Linda është përlotur, duke i thënë se Samiu është personi që ka nxjerrë anën më të mirë të saj.

Ndër të tjera ajo ka shtuar se Samiu për të është i mrekullueshëm.

Ndihem e prekur se ka vite që një person nuk ka nxjerrë këto anë tek unë.

Ti je i mrekullueshëm. Mezi pres të largohemi të vazhdojmë njohjen tonë jashtë. Ne nuk do të dalim nga këtu të përputhur por do të vazhdojmë jashtë të njihemi”, shprehet ndër të tjera Linda.

LEXO EDHE:  Tabaku: Qytetarët të votojnë, po zbardhin cdo shkelje të ligjit dhe kodit nga qeveria

Je e veçantë ta kam thënë dje sot dhe nesër, të lutem mos ndrysho”, i përgjigjet Samiu./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë të veçantë për Sindin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Sindi Loci, ish konkurrentja e “Përputhen”, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar në median rozë. Kjo përshak së Sindi, pothuajse në çdo intervistë flet hapur për skandalet që ndodhin brenda emisionit.

Për këtë arsye, një prej ndjeksësve e ngacmon Sindin për të treguar nëse di dicka më shumë në lidhje më skandalet e edicionit të ri të “Përputhen”.

Sindi a ka ndonjë lidhje sekrete aty brenda “Përputhen” që e di edhe ti, dhe do të plasësh bombën”, i shkruan ndjekësi.

LEXO EDHE:  E përlotur dhe e shkatërruar/ Kim Kardashian dhe Kaney West po divorcohen

LEXO EDHE:  Tabaku: Qytetarët të votojnë, po zbardhin cdo shkelje të ligjit dhe kodit nga qeveriaNderkohë që Sindi ja kthen, “Unë nuk “plas bomba” pëe askënd që nuk më ka prekur dhe nuk e njoh personalisht. Nuk kam pse gjykoj apo demaskoj askënd që nuk ja di zanafillën e historisë. Në këtë pikë jam njeri që shoh punët time”.

Kujtojme se së fundi është shpallur nje “luftë e heshtur” midis Arjanit dhe Sindit dhe të dy herë pas here “thumbojnë” publikisht njëri-tjetrin.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

LEXO EDHE:  Linda Rei i “përvishet” Xhensilës: “Ti je ajo që ke nevojë për famë se je e papunë!”

LEXO EDHE:  Bllofi i Ramës për takimin me Yuri Kim/ Dy deklaratat që nxjerrin zbuluar kryeministrin

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës “FashionNova”.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

35 vite bashkë/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i Tom Ford

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tom ford, ka njoftuar vdekjen e bashkëshortit të tij Richard Buckley. Lajmi është bërë i ditur nga CNN Style.

“Richard ndrroi jetë nga shkaqe natyrore në shtëpinë e tyre në Los Angeles mbrëmjen e kaluar, në praninë e Tom dhe djalit të tyre Jack.

Bashkëshorti i Ford, Buckley ishte një prej emrave më të njohur ne botën e modës.Gjithashtu ishte një gazetar dhe redaktues amerikan i medias në fushën e modës. Buckley shkroi për Vogue Italia dhe revistën Nju Jork, dhe punoi si redaktore për “Ëomen Ëear Daily”, “Vanity Fair” dhe “Vogue Hommes”. Në  këto të fundit ai ishte kryeredaktor nga viti 1999 deri në 2005.

LEXO EDHE:  Deklarata e fortë e Lindës/ “Disa njerëz nuk duhet të bëhen prindër përfshirë dhe nënën time”

LEXO EDHE:  Akuzat e PD/ OSHEE: Fatkeqësia të mos përdoret politikisht

Jo vetëm kaq por ai njihej gjithashtu edhe per pjesëmarrjen e tij në aktivitete bamirësie bashke me bashkëshortin e tij Tom Ford./CNA.al

LEXO TE PLOTE