Connect with Us

Atdheu i përlotur i kërkon falje publikisht njeriut të shtrenjtë/ “Nuk i jam përkushtuar”

Showbizz

Atdheu i përlotur i kërkon falje publikisht njeriut të shtrenjtë/ “Nuk i jam përkushtuar”

Publikuar

-

Atdheu i përlotur i kërkon falje publikisht njeriut të shtrenjtë/ “Nuk i jam përkushtuar”

Atdhe Xharavina ka qenë i ftuar në emisionin “Top Arena” ku dhe ka rrëfyer më shumë detaje për jetën e tij private.

Ai tregoi se ndarja me Sarën e ka lënduar por pavarësisht kësaj kanë një raport miqësor mes njëri-tjetrin.

I pyetur se kujt do të donte t’i kërkonte falje publike, Atdheu përgjijet: “Mamit tim. I përshëndes edhe unë, sidomos mamin sepse gjithë këtë kohë s’kam pas përkushtim ndaj tyre. Por sot e tutje do i përkushtohem shumë, sidomos mamit”, tha Atdheu dhe u përlot./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Një dru që nuk jep asgjë”/ Ina Kollçaku reagon ashpër ndaj banorit të “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

E ftuar në Fun Club, “Big Brother” emisioni i të dielës të moderuar nga Dojna Mema, Ina Kollçaku ka folur në lidhje me marrëdhënien e krijuar mes Fifit dhe Granitit. Duke qëndruar në të njëjtën linjë më mendimin e Gracianos Ina u shpreh se gjithashtu nuk e sheh të sinqerte Granitin. Gjithashtu ajo e akuzoi atë se po sillej shumë shëmtuar. Nga ana tjetër sipas saj edhe Fifi nuk ka pse i rri aq afër Granitit sepse i jep më shumë hapësira që ai ta shfryrëzojë.

LEXO EDHE:  Nëna denoncon zhdukjen e vajzës 15-vjeçare/ Policia: Do jetë në lokal nate ose me ndonjë tutor

LEXO EDHE:  Qumështi i gjirit, ilaçi më i mirë për kurimin e fëmijëve të lindur me probleme zemre

Graniti po sillet shumë shëmtuar.  Një dru që nuk i jep asgjë Fifit. Edhe sjellja e Fifit nuk më ka pëlqyer. Nuk ka pse rri aq afër Granitit kur e sheh që ai nuk i jep gjë”, është shprehur Ina.Kujtojmë se marrëdhënia e Fifit dhe Granitit po diskutohet gjatë në media dhe aludohet se mes tyre mund të ketë më shumë se miqësi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Po të mos ishte Fifi, Graniti do ishte larguar me kohë”/ Graciano bën deklaratën e fortë

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Graciano Tagani dhe e dashura e tij, Argjira Spanca, njihet si një person i afërt me Fifin. I ftuar ditën e sotme në Fun Club të “Big Brother” Graciano ka thënë hapur mendimin e tij në lidhje me marrëdhënien e krijuar mes Fifit dhe Granitit.

Ai është shprehur ndër të tjera se Fifi po bën lojë të pastër në shtëpi por penalizohet deri diku nga fakti që është e izoluar dhe ka cregullime emocionale.

LEXO EDHE:  “Aktron shumë mirë”/ Kriset marrëdhënia mes Ledjanës dhe Mevlanit?

LEXO EDHE:  “Për 4 minuta Atdheu i çmendi të gjithë”/ Blerimi i revoltuar me Antonelën pas takimitPër sa i përket lidhjes së saj me Granitin sipas Gracianos, ky i fundit nuk është aspak i sinqertë më të. Mbi të gjitha Graniti po përfiton nga marrëdhënia më Fifin.

Po mos ishte Fifi, Graniti do i kishte ikur me kohë. Nuk diskutohet që Graniti po shfrytezon Fifin, nuk është i ingranuar në shtëpi. Nëse nuk di ishte Fifi ai do largohej para Elhaidit”, është shprehur Graciano./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gazetarja “plas bombën”/ “Semi është lidhur edhe me parë me një ish të dashur të Borës”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Vazhdon diskutimi mes marrëdhënies së krijuar mes Semit dhe Donaldit. Opinionistja e Fun Club, Iva Tiço si fillim është shprehur se Semi nuk duhej të afrohej fare me Donaldin vetëm nga fakti që Bora, shoqja e saj e ngushtë, ka qenë e lidhur me Donaldin.

Por ajo ka bërë më von edhe një deklaratë tjetër të fortë dhe ka zbuluar se edhe më parë Semi ka qenë e lidhur me një ish të dashur të Borës.

LEXO EDHE:  FOTOT-Ndryshimi drastik i Antonelës që pas hyrjes në Përputhen/ Ja si dukej kaçurrelsja nga Shkodra më parë

LEXO EDHE:  “Aktron shumë mirë”/ Kriset marrëdhënia mes Ledjanës dhe Mevlanit?Si gazetare e di, se e kam lexuar dikur, që Semi dikur u lidh me ish të dashurin e Borës. Mbase vajzat janë të hapura dhe nuk e dimë që ato deri diku kanë rënë dakort që kjo pjesë nuk është problem”.

Kujtojmë se marrëdhënia Semi- Donald është momentalisht ndër më të komentuarat./CNA.al

LEXO TE PLOTE