Connect with Us

U shfaq në krah me një vajzë seksi/ Zbulohet çfarë e lidh me Mevlanin

Showbizz

U shfaq në krah me një vajzë seksi/ Zbulohet çfarë e lidh me Mevlanin

Publikuar

-

U shfaq në krah me një vajzë seksi/ Zbulohet çfarë e lidh me Mevlanin

Një ditë më parë Mevlani i befasoi të gjithë ndjekësit teksa në rrjetet sociale publikoi një foto me një vajzë shumë seksi.

Të gjithë komentuesit nisën të aludonin se vajza mund të jetë partnerja e re e Mevlanit por duket se jo.

Së fundi Mevlani ka publikuar një video ku hsihet në shoqërinë e vajzës dhe makeup artistes.

LEXO EDHE:  VIDEO/ Flori Mamajesi dhe Besa Kokëdhima publikojnë “123”

Ish konkurrenti i Përputhen do të sjellë një tjetër projekt muzikor dhe vajza do të jetë figurantja në klip./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kopja e Anës”/ Rrjeti “shpërthen” në komente, ja si pritet Ritvana e Përputhen nga ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Ritvana Fetahu, është vajza nga Puka që u bë pjesë e Përputhen sezoni i tretë. Menjëherë pas hyrjes së saj në emision, kanë nisur edhe komentet e para në rrjetet sociale.

Për shkak të pamjes, të shumtë janë ata që e kanë krahasuar, Ritvanën me Ana Lleshin, ish konkurrentet e Përputhen 2.

Ritvana jeton në Danimarkë ku edhe punon. Ajo është kthyer në Shqipëri për të gjetur dashurinë pas një zhgënjimi me një djalë nga Danimarka.

LEXO EDHE:  “Arti ura që lidh dy popuj”/ Bregoviç vendos të këndojë shqip në Festën e Birrës në Korçë

LEXO EDHE:  Një lidhje jashtë “Për’puthen”?/ Jasmina shpjegon foton me djalin misteriozAjo u shpreh se pëlqen burrat e fortë, jo vetëm fizikisht por në pikëpamje të ndryshme. Gjithashtu nuik nguroi të tregonte edhe të preferuarit e saj për momentin në Përputhen.

Argjendi dhe Eduardi ishin dy djemtë që ajo piketoi me shikim të parë, ndërkohë që u shpreh se do t’i  njohë djemtë me kohën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me synime të qarta/ Ritvana, vajza e Përputhen që e sheh veten në Parlamentin Europian

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana Fetahu është konkurrentja e parë nga vajzat që u prezantua sot në Përputhen. Ajo jeton në Danimarkë dhe është rikthyer në Shqipëri për të qenë pjesë e Përputhen.

Gjatë prezantimit të saj, Ritvana u shpreh se i pëlqejnë burrat e fortë, jo vetëm nga ana fizike por edhe në dimensione të tjera.

Gjithashtu ajo nuk nguroi të tregonte edhe dy të preferuarit e saj për momentin në Përputhen.

LEXO EDHE:  Me zemër të ndarë në dysh/ Ledjana nuk e fsheh dhimbjen për ndarjen nga Mevlani

LEXO EDHE:  Publikohet lista/ Shpallen këngët pjesëmarrëse në festivalin e 59- të në RTSH

Dy djemtë që i tërhoqën më shumë vëmendjen ishin Argjendi dhe Eduardi.

E pyetur se ku e sheh veten e saj në të ardhmen ajo u shpreh shumë e sigurt dhe se synimi i saj, goli i saj i jetës është që të jetë pjesë e Parlamentit Europian./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

19 vjeçari i Përputhen: Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do bëhesha lesbike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Julian Çela është një nga konkurrent më të rinj që janë bërë pjesë e Përputhen deri më tani.

Juliani tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me shprehjen e tij: “Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do të isha bërë lesbike”.Çela u shpreh se një vajzë meriton të trajtohet me respekt dhe dashuri ndërsa thekson se nuk duhet keqtrajtuar kurrë.

LEXO EDHE:  Publikohet lista/ Shpallen këngët pjesëmarrëse në festivalin e 59- të në RTSH

LEXO EDHE:  VIDEO/ Flori Mamajesi dhe Besa Kokëdhima publikojnë “123”

“Femra është dhurata më e bukur që i ka dhuruar Zoti këtij planeti. Meritojnë vetëm dashuri dhe jo dhunë”, u shpreh ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE