Connect with Us

Spitali Hygeia mendon për shëndetin tuaj në çdo kohë/ Oferta përgjatë muajve Korrik & Gusht

Aktualitet

Spitali Hygeia mendon për shëndetin tuaj në çdo kohë/ Oferta përgjatë muajve Korrik & Gusht

Publikuar

-

Temperaturat e larta sinjalizojnë ardhjen e stinës së verës e cila për gjithësecilin prej nesh simbolizon afrimin e pushimeve & momenteve relaksuese.

Nga ana tjetër rritja e temperaturave shpeshherë shoqërohet me komplikacione shëndetësore nga më të ndryshmet, kryesisht për grupmosha dhe kategori specifike të pacientëve dhe jo vetëm, të cilët kanë nevojë patjetër dhe në mënyrë urgjente për përkujdesje mjekësore të specializuar.

Kjo është edhe arsyeja që për tju gjendur sa më pranë gjithësecilit prej nesh, spitali Hygeia vjen me ofertat të cilat do të jenë të vlefshme përgjatë muajve Korrik & Gusht përmes së cilave ofrohet jo vetëm kujdes shëndetësor i specializuar në cdo kohë, por gjithashtu çmime mjaft të përballueshme për këdo që ka nevojë për këto shërbime:

LEXO EDHE:  Horoskopi i dashurisë për muajin Korrik/ Çfarë i pret beqarët dhe të dashuruarit

Kjo ofertë është e vlefshme për të gjithë mbajtësit e kartës Vital e cila mbart në vetvete edhe një sërë benefitesh të tjera privilegjuese për secilin prej zotëruesve të saj si dhe për të gjithë përdoruesit e rinj të aplikacionit ABC News Albania të cilin mund ta shkarkoni FALAS në telefonin tuaj.

Oferta e vlefshme përgjatë muajve Korrik & Gusht konsiston në:
– 30% zbritje për Shërbimet Diagnostikuese
– 20% zbritje për Ndërhyrjet Kirurgjikale
Kontaktoni: 04 23 23 000 / 04 23 90 000

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Politikë

Pas betimit/ Sali Berisha largohet nga Kuvendi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ka nisur seanca e dytë e legjistaturës së dhjetë, ku po betohen 140 deputetët. Ish kryeministri Sali Berisha, është larguar nga Kuvendi pasi është betuar.

Në seancën e parë parlamentare, Berisha u shpreh për mediat se është mëse i motivuar për të denoncuar pazaret dhe krimin.Ai ka deklaruar më herët se vendimi i Bashës ishte një vendim fatal dhe se tashmë do të bëjë gjithçka për të kthyer sërish PD në partinë e parimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Politikë

Berisha do të marrë kontrollin e PD/ Flet Erla Mëhilli

Publikuar

-

Nga

Ekspertja e komunikimit Erla Mëhilli e ftuar në studion e Euronews është shprehur se ish kryeministri, Sali Berisha nuk do ta ketë të lehtë të marrë kontrollin e PD.

Sipas Mëhillit, Basha ka një ekip të tijin dhe se ish kryeministri Berisha pati shumë pak mbështetës ditën e djeshme, pas përjashtimit nga grupi parlamentar.Nuk janë të shumtë ata që e kanë kundërshtuar vendimin e Lulzim Bashës”. Të lehtë nuk do ta ketë sepse ekipi që ka zoti Basha përgjatë këtyre viteve,është një ekip tjetër. Është një ekip që është më shumë i zotit Basha, mesa kuptova edhe nga diskutimet që ishin bërë dje gjatë mbledhjes.

Çështja nuk është vetëm ta kundërshtosh vendimin e zotiti Basha që nuk duhet t ameerje këtë vendim, çështja është që të kërkosh nga zoti Basha që vendimi të merret duke u pyetur edhe strukturat drejtuese”, shprehet ekspertja e komunikimit Erla Mëhilli./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Politikë

Nis seanca e dytë parlamentare/ Betohen deputetët

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ka nisur seanca e dytë e legjistaturës së dhjetë, ku po betohen 140 deputetët.

Sërish ish kryeministri Sali Berisha është shfaqur i shoqëruar nga tre deputetët, Tritan Shehu, Edi Paloka dhe Flamur Noka.Gjatë paradites u zhvillua seanca e parë që më më shumë ishte formale./CNA.al

LEXO TE PLOTE