Connect with Us

“Nuk dua që njerëzit të mendojnë se jam gei”/ 33 vjeçari përballet me konkurrentët e Përputhen

Showbizz

“Nuk dua që njerëzit të mendojnë se jam gei”/ 33 vjeçari përballet me konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

“Nuk dua që njerëzit të mendojnë se jam gei”/ 33 vjeçari përballet me konkurrentët e Përputhen

33 vjeçari Dashi Sela është shprehur se është ndjerë shumë keq pasi ka dëgjuar konkurrentë të Përputhen 40+ të thonë se ai është gei.

Pas kësaj ai ka kërkuar të përballet me ta në studio dhe ka kërkuar që t’i kërkojnë të falur.

Dashi shprehet se nuk do që njerëzit të kenë mendimin se ai është gei.

LEXO EDHE:  Zbardhet dëshmia e të mbijetuarave të aksidentit/ Shoferi që na përplasi bënte manovra

Unë nuk mund të them ty gei. Ju e keni tepruar. Jam ndjerë keq për emërtimet tuaja. Nuk më pëlqen, jeta vazhdon, nuk dua që njerëzit kur të vijnë tek puna ime të më shikojnë me atë sy”, shprehet Dashi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Me një vlerë maramendëse/ Adam Levine dhe bashkëshortja e tij pronarë të vilës luksoze në Los Angeles

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Kreu i grupit Maroon 5, Adam Levine dhe gruaja e tij, modelja Behati Prinsloo janë bërë  pronarë të  një pronë prej 32 milionë dollarësh.

Prona me gjashtë dhoma gjumi përfshin pothuajse 9,000 metra katrorë dhe është ndërtuar në vitin 1940, sipas informacioneve që paraqiten në të dhenat e pronës.

Ajo përfshin një sipërfaqe prej tre hektarësh dhe gjithashtu ka shtatë banjo dhe një pishinë.Adam Levine, 39 vjeç dhe bashkëshorrtja e tij, modelja e famshme BehatiPrinsloo, 30 vjeç, thuhet se e kanë blerë shtëpinë nga ish -çifti i famshëm Ben Affleck dhe Jennifer Garner, sipas një artikulli të Los Angeles Times nga koha e blerjes së këtij të fundit.

LEXO EDHE:  “Halla ime më mori në telefon dhe më qante për së gjalli”/ Moderatorja flet për eksperiencën e saj me Covdi-19

LEXO EDHE:  Incident në protestë/ Biznesi përplaset me deputetët e LSI-së

Affleck ish bashkëshortja e tij, të dy 46 vjeç, e blenë shtëpinë në vitin 2009 për pak më shumë se 17.5 milion dollarë përmes një kontrate  të lidhur me menaxherët e tyre të biznesit, sipas të dhënave të pronës tw publikuara edhe nw webin- masionglobal.com.

Kjo pronë përfshihet në listen e top 10 pronave më luksoze në të gjithë Los Angelos, dhe duke parë çmimin të gjithë bindemi për këtë pjesë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pritjes i erdhi fundi/ Ish konkurenti i “Përputhen” bëhet  baba për herë të parë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Të gjithve na kujtohet Lulëzimi, djali nga Kosova i cili si fillim u bë i njohur për publikun shqiptar gjatë pjesëmarrjes së tij në sezonin e parë të “Për’puthen”, dhe më von në formatin të ngjashëm në Kosovë, në emisionin“It’s my love”.

Pikerisht në atë emision erdhi edhe lajmi i “bujshëm” se prej 2 vitesh ai ishte në një lidhjë dashurie dhe mbi të gjitha ata ishin në pritje të fëmijës së pare dhe se produksioni ishte në djeni të lidhjes se tij jashtë programit.

LEXO EDHE:  Në muajin e fundit të shtatzënisë/ Jorida Tabaku aktive në politikë

LEXO EDHE:  “O Shqipe që fluturon lart me zarzavate”/ Rama përplaset me Gjuzin për çështjen e detit

Ky lajm u bë i ditur në emsionin “n’Kosovë show”ku ai ishte i ftuar dhe në një moment bëhet pjesë edhe bashkëshortja e tij.Ajo që mori më së shumti vëmendje ishte deklarata e tij se ishte  i martuar, jo thjesht i lidhur.

Nëpërmjet një fotoje në rrjetet sociale Lulëzimi ka zbuluar se më në fund është bërë baba.

“Mirë se erdhe në jetë qika jem”, shkruan ai krahas fotos me vajzën e tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Mësuesja më seksi që keni parë ndonjëherë/ Modelja shqiptare poston fotot “përveluese”

Publikuar

-

Nga

Me shumë mundësi të gjithë do të donit të kishit një mësuese të tillë.

Modelja shqiptare Ziza Pajaziti është shumë e komentuar në median rozë për shkak të fotove provokuese dhe formave trupore perfekte.

Së fundmi ajo ka postuar një foto shumë provokuese e veshur si një mesuese shumë seksi.Me një këmishë të hapur në pjesa e dekoltesë që i tregon gjoksin bombastik, një fund në ngjyrë të kuqe dhe lejla me kuadrata, geta të zeza dhe me libra në dorë, modelja shqiptare i ka lënë të gjithë me gojë hapur.

LEXO EDHE:  “O Shqipe që fluturon lart me zarzavate”/ Rama përplaset me Gjuzin për çështjen e detit

LEXO EDHE:  “Po të ikja do paguaja 5 mijë euro”/ Shqipja flet për eksperiencën në Përputhen: Jam penduar

Më lejo të të mësoj”, shkruan Pajzaziti në foton e saj.

Zizën tashmë e njohim të gjithë si një ndër modelet më të bukura nga Kosova. Ajo ka ndërtuar një karrierë të suksesshme jo vetëm në trojet shqiptare por edhe më tej./CNA.al

LEXO TE PLOTE