“Kam bërë dashuri në det me të dashurin tim”/ 62 vjeçarja e Përputhen flet eksperiencat seksuale

1 Korrik 2021, 16:50, Lifestyle CNA
“Kam bërë dashuri në det me të dashurin tim”/ 62

Sot po transmetohet takimi mes Shqipes dhe Rolandit ku nuk ka munguar edhe diskutimi për eksperiencat seksuale.

Ata kanë zgjehdur detin për të zhvilluar takimin e tyre dhe Rolandi e ka pyetur Shqipen nëse ka bërë dashuri në det.

Shqipja e pranon se ka bërë dashuri në Adriatik dhe në Jon me ish të dashurin e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga