Connect with Us

“Për këtë të ndershmen”/ Roza Lati shigjeton Bieta Sulon

Showbizz

“Për këtë të ndershmen”/ Roza Lati shigjeton Bieta Sulon

Publikuar

-

“Për këtë të ndershmen”/ Roza Lati shigjeton Bieta Sulon

Moderatorja Roza Lati ka thumbuar sërish moderatoren Bieta Sulo. Lati ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit ku iu kërkon një mendim se kush duhet të provojë rakinë në shishen me gjarpër dhe akrep.

Një prej ndjekësve se është moderatorja Bieta Sulo ajo që duhet të pijë nga kjo “rakia”, ndërkohë që përgjigjen e shoqëron duke shkruar: “Pafund mesazhe për këtë të ndershmen”.

Kujtojmë se debati mes tyre nisi kur Roza Lati ishte e ftuar në emisionin Ftesë në 5 dhe moderatorja Bieta Sulo i ka bërë disa pyetje që nuk i kanë pëlqyer aspak moderatores.

LEXO EDHE:  Fjoralba Ponari e thotë hapur: Në televizion është prezent falsiteti dhe gjërat e stisura

Pas kësaj ajo reagoi shumë shpër në rrjetet sociale ku shkruante: “Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj……. 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Dhe nderkohe me fshini videon???? Nga ëalli??????

Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar… dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje e nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon.”/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Akuza ndaj produksionit/ Paralajmërimi i fortë i Big Brother për një prej banorëve Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Big Brother ka paralajmëruar një prej banorëve të shtëpisë, Ardit Çunin se nëse vijon të thyejë rregullat dhe të akuzojë padrejtësisht Big Brother dhe produksionin do të skualifikohet nga loja.

Përveç kësaj, nëse do të vazhdojë me akuza, do të ndërmarrë në mënyrë ligjore të cilat janë në dijeni në kontratën që ke nënshkruar para se të hyje.

Ardit, më shumë se një herë brenda shtëpisë ke thyer një ngarregullat e programit duke e akuzuar padrejtësisht Big Brother dhe produksionin për manipulime, keqinterpretime dhe nxitje dhe parregullsi në lidhje me situata të ndryshme në shtëpi. Ke cënuar kështu jo vetëm imazhin dhe punën e palodhur të qindra personave por ke shënjestruar konkurrentë  të tjerë duke qenë edhe vetë në lojë me ta.Sipas pikës 6.4 të rregullores, ky është paralajmërimi i fundit që ti merr në lidhje me akuzat ndaj punës së Big Brother. Nëse do të vazhdosh qoftë edhe një herë tjetër të thyesh këtë rregull Big Brother do të marrë masa të menjëhershme dhe do të skualifikohesh nga loja. Pas kësaj Big Brother do të ndërmarrë veprime ligjore të cilat janë në dijeni në kontratën që ke nënshkruar para se të hyje.

Gjithashtu ju rikujtojmë të gjithëve se çfarë thuhet në dhomën e rrëfimit duhet të mbetet aty. Është në mënyrë absolute e ndaluar që të komentoni në shtëpi atë që thuhet në dhomën e rrëfimit. Ky është një tjetër rregull që duhet ta keni shumë kujdes”, ishte komunikimi i Big Brother për Arditin dhe banorët e tjerë që do të thyejnë rregullat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Tipa të tillë, larg”/ Vazhdojnë thashethemet për Semin dhe Donaldin brenda “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Semi dhe Donaldi duket se janë rikther sërish në endër të vëmendjes nga ana e banorëvë në “Big Brother”.

Pavarësisht se afrimiteti i tyre u sqarua ditën që Bora hyri në “Big Brother” dhe takoi dyshen, duket se banorët e tjerë vazhdojnë ti “sulmojnë”

Ka qenë Iiri ai që së fundmi  ka rikthyer në vëmendje për disa prej banorëve debatin mes tij, Semit dhe Donaldit.

Ai është shprehur i revoltuar në lidhje me  fjalorin dhe akuzat e bëra nga dyshja në lidhje me banorët e tjerë.‘’Për mua çfarë nuk tha, për Ardititn, për Monikën, për Palomën. Gjithësesi më bëri mirë si periudhë pasi arrita të njoh fytyrën e vërtetë të dikujt që e konsideroja shok’’,- tha Iliri.

LEXO EDHE:  “A ke tradhtuar ndonjëherë?”/ Dojna Mema e thotë hapur: Zoti më vë proshuta tek sytë

LEXO EDHE:  Luana Vjollca si rrallë herë/ Shfaqet vetëm “ujë e sapun”

‘’Kur bëhen votimet e të preferuarve, ata të dy zgjedhin Kledin. Pse nuk votojnë njëri-tjetrin? Sepse duan që ë afrojnë sa më shumë persona’’,- vazhdoi ai.

Kjo frazë e thënë nga Iliri u përforcua nga Paloma e cila u shpreh “Tipa të tillë si ata të dy në jetën e përditshme unë i mbaj larg. Për mua karaktere të tilla janë vjellje”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shokon” Beniada me deklaratën/ “Për 100.000 euro do pranoja të…”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Së fundmi Beniada ka surprizuar të gjithë banorët brenda shtëpisë me deklaratën e saj.

Pas një pyetje të bërë nga ana e Donaldit se çfarë do ishtë e gatshme të bënte për 200.000 euro, ajo ka treguar se edhe për gjysmën, 100.000 euro do pranonte të shëtisë nudo nëpër qytetin e Tiranës

‘’Çfarë do bëje për 200.000 euro?”,- e pyeti Donaldi-Beniadën.‘’Për 200.000 euro?? Unë kam bërë gjithë ato gjëra edhe për më pak se sa kaq. Unë për 100.000 euro mund të dal nudo të shëtis nëpër Tiranë’’,- u përgjigj Beniada.

LEXO EDHE:  “A je shtatzënë”/ Nevina Shtylla e revoltuar: E keni seriozisht

LEXO EDHE:  Roza Lati paditet për shpifje dhe mashtrim/Ja si reagon e ëma

Kjo përgjigje është pritur me shumë habi nga ana e banorëve të cilët nuk nguruan ta kthenin edhe në humor.

Kujtojmë se Beniada njihet për fotot e saj nudo. Madje ajo ka pozuar e zhveshur edhe për revistën prestigjoze GQ./CNA.al

LEXO TE PLOTE