Connect with Us

FOTOT-Pa grim dhe me flokët e parregulluara/ Antonela e Përputhen befason me pamjen

Showbizz

FOTOT-Pa grim dhe me flokët e parregulluara/ Antonela e Përputhen befason me pamjen

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berishaj është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas daljes nga Përputhen.

Ajo është komentuar jo vetëm për takimet e saj në Përputhen por edhe për pamjen e jashtme.

Ish konkurrenten jemi mësuar ta shohim gjithnjë të kuruar pasi së fundi është bërë pjesë e televizionit.

Pak më parë, Antonela ka publikuar një video ku shfaqet krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim në ekran.

LEXO EDHE:  “Nuk doja ta shihja me sy”/ Princi i bën veprimin e papritur Aristelës

Ajo shfaqet pa pikë grimi dhe me flokët e parregulluara duke befasuar ndjekësit me pamjen e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Deklaroi se ka pasur probleme me alkolin/ Flet bashkëshorti i Palomës:’Më ka mërzitur shumë’

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Alandi, bashkëshorti i gazetarës Paloma, tashmë banore e “Big Brother” ishte i ftuar në emisionin “Live from Tirana”, ku foli rreth pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP”.

Ai vuri theksin në fakti se tani që bashkëshortja është brenda shtëpisë, atij i kanë mbetur të gjitha punët.

Pavarësisht kësaj, Alandi shtoi se shpreson që Paloma të qëndrojë sa më gjatë aty, pasi është për atë format.I kam thënë që në fillim shko se je për këtë format, sepse është aktive, energjike dhe ka batuta. I thashë thjesht që është karakteri dhe i duhet këtij formati. Nuk e di nëse do pëlqehet nga njerëzit dhe do votohet por shpresoj që të qëndrojë sa më gjatë në shtëpi, pse jo. Nuk është se nuk e përballoj dot, është pak e vështirë por nuk dua t’ja prish qejfin dhe dëshirat, sepse kur e do dikë do ta shohësh mirë. I kam thënë që në fillim që për çdo gjë më ke gati dhe unë do të mbështës gjithmonë. vajza pyet vazhdimisht sepse normal është nëna e saj, unë mundohem ta shmang dhe të mos ta shoh Big Brother-in në shtëpi. Është në moshën që do mamin e saj por e kemi menaxhuar, ja kemi dalë. Deri tani jemi shokë të mirë, luajmë bashkë, bëjmë detyrat bashkë, mësoj dhe unë shqipen më mirë”, tha ai.

LEXO EDHE:  Photoshop?/ Jasmina provokon me pozat e fundit në rrjet

LEXO EDHE:  Përballja e ashpër mes Brunos dhe Mikelës/ Konkurrentja bën deklaratën e papritur

Ndër të tjera ai u pyet nëse është ndjerë xheloz në ndonjë moment, Alandi e mohoi dhe shtoi se ka pasur raste që e ka mërzitur sepse sipas tij Paloma ka folur më shumë se ç’duhet.

Jo. Nuk është xhelozia një faktor, nuk jam bërë xheloz, por normal që jam aty ku duhet, pra e ka një limit edhe xhelozia. Unë jam shumë i qetë, e marr me dashuri dhe pasion çdo gjë. Më ka mërzitur në shumë momente që ka folur më shumë seç duhet, nuk ka shpjeguar”, ka mbyllur ai deklaratën./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ftesë për tu bërë pjesë e “Big Brother”/ Përgjigjet modelja seksi nga Kosova

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pjesë e shtëpisë më të famshme të momentit “Big Brother” janë 14 banorë. Por është bërë e ditur se gjatë javës do të ketë hyrje dhe eleminime të shumta.

Pra ekziston mundësia që Vipa të rinj të bëhen pjesë. Së fundmi mësohet se ftesa për të qenë pjesë e “Big Brother’ i është dërguar Miss Universe Kosova 2020, Blerta Veseli para afro katër javësh.

Modeles i është ofruar një kontratë pune në Miami dhe ka vazhduar të qëndrojë në SHBA. Si duket angazhimet e saj të punës kanë qenë ato që nuk i mundësuan futjen në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

LEXO EDHE:  Pa grim dhe e lodhur/ Pas infektimit me Covid, moderatorja e Top Channel shfaqet si asnjëherë më parë

LEXO EDHE:  Photoshop?/ Jasmina provokon me pozat e fundit në rrjetMësohet se Blerta nuk mund të qëndrojë për kohë më të gjatë se dy-tre javë në Kosovë apo Shqipëri dhe kjo ka bërë që bukuroshja t’i thotë jo ftesës./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Portalet e huaja demaskojnë Encën/ I vënë në dukje fotoshopin: “Ka dështuar”

Publikuar

-

Nga

Një prej këngëtareve që është kritikuar më shumë për përdorimin e fotoshopit. Këtë ja venë shpesh herë në duje fansat e saj në rastet kur fotoshopi është shumë i dukshëm. Jo vetëm ndjekësit dhe portalet shqiptare  por si duket kjo është vënë re edhe nga ato të huaja.

Media amerikane buzzyusa.com , e ka renditur Encën në vendin e 16 për përdorimin e dështuar të Photoshop.

LEXO EDHE:  Photoshop?/ Jasmina provokon me pozat e fundit në rrjet

LEXO EDHE:  Pa grim dhe e lodhur/ Pas infektimit me Covid, moderatorja e Top Channel shfaqet si asnjëherë më parëPavarësisht kësaj Enca në shëipëri mbetet “kampione” e Instagramit ku numëron plot 2.3 milion ndjekës.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE