Connect with Us

WOW-“Nxeh” edhe më shumë verën/ Luana Vjollca provokon me pozat seksi

Showbizz

WOW-“Nxeh” edhe më shumë verën/ Luana Vjollca provokon me pozat seksi

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca nuk ndalet me pozat seksi. Vjollca ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet tejet provokuese.

Luana tregon format e saj të rrumbullakosura teksa pozon me një body ngjyrë floriri.

Duket se kjo do të jetë pamja e saj në projektin më të ri që do të sjellë për të gjithë fansat e saj.

LEXO EDHE:  Françeska Jaçe ndez rrjetin/ Tregon format shpërthyese me rroba banjo

Kujtojmë se Luana pak ditë më parë, ajo publikoi këngën e saj “1 mijë vjet” e cila është pritur shumë mirë nga publiku./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Puthja e shumëpritur/ Donaldi dhe Bora “pajtohen” në Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Takimi mes Donaldit dhe Borës ka qenë shumë emocionues. Dyshja në fund të takimit janë puthur dhe përqafuar.

Ajo që të gjithë kanë pritur dhe kërkuar është një puthje mes tyre. Bora ka treguar se duhet të sqarohen jashtë dhe më pas duhet të ndodhë puthja.

Unë dua Borën që kam pasur”, është shprehur Donaldi.  “Edhe unë dua Donaldin që kam pasur” ka thënë Bora.LEXO EDHE:  “Trup perfekt dhe e nxehtë si djalli”/ Fotot më “bombë” të modeles që po bën namin në rrjetet sociale

LEXO EDHE:  Atdheu flet troç për lidhjen me Borën/ “Jam lodhur shumë…”

Në fund ka ndodhur puthja e shumëpritur nga të gjithë.

Ka vetëm një gjë. Të kam ndjekur. Dua të them dicka patjetër. Njëra nga gjërat që kam dashur tek ti ka qenë humori dhe këtë nuk duhet ta humbasësh asnjëherë. Më është bërë ëndrra realitet, të të shoh 24 orë” është shprehur Bora më tej./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Emocione të forta në Big Brother Vip/ Bora dhe Donaldi takohen pas ndarjes

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas takimit me Semi Jaupajn, Donald Veshaj ka shprehur dëshirën për të takuar Bora Zemanin.

Moderatorja ka pranuar të takojë Donaldin duke transmetuar emocione shumë të forta.

Ka vetëm një gjë. Të kam ndjekur. Dua të them dicka patjetër. Njëra nga gjërat që kam dashur tek ti ka qenë humori dhe këtë nuk duhet ta humbasësh asnjëherë. Më është bërë ëndrra realitet, të të shoh 24 orë” është shprehur Bora.

LEXO EDHE:  Modelja më seksi e momentit/ Njihuni me bukuroshen që do t’iu bëjë për vete me belin e hollë

LEXO EDHE:  Françeska Jaçe ndez rrjetin/ Tregon format shpërthyese me rroba banjoDisa muaj pas ndarjes, Veshaj ka treguar se Bora është femra që ka dashur më së shumti.

Brenda shtëpisë, Donaldi ka treguar historinë e tyre të dashurisë, duke e cilësuar se për momentin ndihet i turbullt dhe ka vendosur që të shijojë eksperiencën e tij brenda Big Brother Vip. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Semi “shpërthen” në lot në takimin me Borën/ Momente prekëse në Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Semi Jaupaj ka shpërthyer në lot sapo ka takuar Borën brenda shtëpisë së Big Brother Vip .

Ajo është shprehur se i ka munguar shumë gjatë kohës që ndodhet brenda në shtëpi.

Bora nga ana tjetër e ka qetësuar duke thënë se nuk ka asgjë për tu shqetësuar për ato që thuhen për raportin e saj me Donaldin.

LEXO EDHE:  Atdheu flet troç për lidhjen me Borën/ “Jam lodhur shumë…”

LEXO EDHE:  “Ty ta fal shpirtin dhe botën”/ Atdheu i bën dedikim gruas më të shtrenjtë të jetës së tijModeratorja ka zbuluar se hyrja e Semit në Big Brother Vip është një sfidë për të dhe po ia del më  së miri aty brenda.

Semi është shprehur se është njeriu më i lumtur në botë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE