LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pak muaj pas ardhjes në jetë/ Patris Berisha publikon momentet e ëmbla me të birin

29 Qershor 2021, 20:50, Lifestyle CNA
Pak muaj pas ardhjes në jetë/ Patris Berisha publikon momentet e

Pak muaj më parë këngëtarja Tuna Sejdi dhe Patris Berisha u bënë prindër për herë të dytë.

Çifti u bekua me një djalë të cilin e quajtën Zen. Gjatë muajve që Tuna ishte në pritje të ëmbël, u përfol për ndarje nga Patrisi.

Nga provokimet dhe veprimet e tyre, dyshja tregoi se ndarja nuk kishte qenë aspak miqësore. Por duket se dy fëmijët e tyre, Tian dhe Zen i kanë bërë sërish bashkë Patrisin dhe Tunën.

Ditën e sotme, Patrisi ka publikuar një video, ku shihet duke larë të voglin.

?Zen?, ka shkruar ai krahas videos shoqëruar me një zemër. / CNA.al

 

Lajmet e fundit nga