LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit Tea/ Zbulon me kë e ka kaluar natën

29 Qershor 2021, 17:45, Lifestyle CNA
Habit Tea/ Zbulon me kë e ka kaluar natën

Tea Trifoni së bashku me ish konkurrentët e tjerë të Përputhen kanë zhvilluar turin e radhës në Prishtinë. Ata kanë takuar fansat e tyre të shumtë me të cilët kanë bërë foto.

Por ajo që ka habitur më shumë ndjekësit është se Tea dhe Shqipja tani kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën.

Tea ka publikuar disa video ku zbulon se ka fjetur në një dhomë me Shqipen.

 

 

 

Kujtojmë se dy ish konkurrentet kur ishin pjesë e emisionit patën shumë debate mes tyre, një urrejtje që vazhdoi edhe pas daljes nga Përputhen.

Si duket Shqipja dhe Tea kanë sheshuar mosmarrëvehsjet dhe keqkuptimet mes njëra-tjetrës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga