Connect with Us

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Showbizz

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Lindita ka rrëfyer histoirnë e dashurisë me ish partnerin e saj me të cilin bashkësjetoi prej 10 vitesh.

Ajo ka treguar se ish partneri e kishte tradhtuar dhe e kishte përjetuar shumë keq ndarjen nga ai, saqë për pak sa nuk kishte rënë në depresion.

Po arrija deri në depresion. Duke njohur personin që kisha në krah dhe e kuptoja se diçka nuk shkonte. Këtu në Shqipëri është i ekzagjeruar materializuar. Këtu vajzat të shohin nga ana material.Erdhem këtu dhe hapem aktivitete tona por shikoja që ishte difernet i ftohtë, e zbulova e kuptova dhe pashë që nuk ishte personi që unë po kërkojë. Nuk e mendoja se një ditë do të dilja nga ajo në situatë. Nuk e shikoja asnjë mashkull”, shprehet Lindita./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Graniti sqaron Semin/ “Të shoh si shoqe“

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Granit Cana është kthyer në një nga perosnazhet më të komentuara të Big Brother Vip.

Situata e tij me Fifin po diksutohet shumë si brenda nga banorët në shtëpinë e Big Brother po ashtu edhe jashtë nga ndjekësit.

Në fakt të shumtë janë ata që mednpojnë se Graniti po bën një lojë për të qëndruar sa më gjatë në Big Brother Vip, duke përdorur Fifin.

Nga ana tjetër veprimet e tij trgeojnë se vërtetë ka një pëlqim për këngëtaren pas surprizës me qirinj e petale lulesh në krevat.

LEXO EDHE:  “Antonela përsëri në mes të Mevlanit dhe Ledjanës”/ Juli habit me deklaratën

LEXO EDHE:  Nuk duhet t’i injoroni/ 5 shenjat delikate që tregojnë se po vuani nga depresioniPërveç kësaj nuk kanë munguar as skenat e xhelozisë nga ana e Fifit, pas një loje ku zbuloi se Graniti kishte zgjedhur Semin si vajzën joshëse.

Mbrëmjen e kaluar në shoë, Graniti u shpreh se Fifi nuk ka asnjë aryse për tu bërë xheloze.

Ai më pas ka sqaruar Semin për deklaratën e tij, duke u shprehur se fakti që mendon se ajo është joshëse nuk do të thotë se e pëlqen.

Në fund shton se e sheh atë vetëm si shoqe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do jetoj gjithë jetën me mallin tënd”/ Lori Hoxha bën dedikimin prekës në ditëlindjen e të atit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Trashëgimtarja e Top Channel dhe blogerja Lori Hoxha, ka përkujtuar babain e saj e të ndierë, Dritan Hoxha, duke bërë një dedikim shumë prekës në rrjetet sociale.

Në ditën e tij të lindjes, Lori prek me fjalët dedikuar të atit ku tregon mallin dhe keqardhjen që askush pas largimit të tij nga jeta, nuk pati ndikimin që kishte babai i saj  tek ajo .Unë do jetoj gjithë jeten me mallin tënd dhe mirënjohjen (por dhe keqardhjen) qe askush ne vitet në vazhdim nuk pati ndikimin tënd tek unë dhe jo vetëm”, shkruan Hoxha.

LEXO EDHE:  S’ kanë fund të papriturat/ Murati jo vetëm i lidhur jashtë, shumë shpejt do të bëhet baba

LEXO EDHE:  “Një natë unë e një natë ti”/ Dy konkurrentet e Love Storyt bien dakort për të “ndarë” Saimirin

Krahas statusit ajo ka publikuar edhe letrën prekëse, ku i rrëfen gjithçka për çdo pjesëtar të familjes, duke treguar se sa më shumë koha kalon aq më shumë ndjejnë mungesën dhe kanë mall për të./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pse nuk e ‘kap’ Beniadën”/ Donaldi e thotë troç: Nuk më…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj është një nga banorët vip të shtëpisë së Big Brother. Në një bisedë me Fifin dhe Grantitin, aktori ka folur për raportin e Arditit me Beniadën.

Fifi e provokon duke e pyetur pse nuk ngacmohet me Beniadën, Donaldi është përgjigjur duke thënë se nuk ka ndjenja për të dhe nuk e pëlqen.

LEXO EDHE:  S’ kanë fund të papriturat/ Murati jo vetëm i lidhur jashtë, shumë shpejt do të bëhet baba

LEXO EDHE:  Armina "akuzon" Shkëlzen Berishën për tradhti/ Përgjigja e tij i habiti të gjithëNuk e kam qejf, nuk kam ndjenja, nuk e bëj dot”, është shprehur Donaldi. Më pas ai ka ironizuar Arditin dhe Beniadën duke u shprehur:

Beniada mund të jetë e dashuruar me Arditin, mund ta dojë shumë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE