Connect with Us

U “zhduk” prej një muaji nga rrjetet sociale/ Marina Vjollca shtatzënë?

Showbizz

U “zhduk” prej një muaji nga rrjetet sociale/ Marina Vjollca shtatzënë?

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja Marina Vjollca ka qëndruar përreth një muaji larg rrjeteve sociale. Bukuroshja e ekranit pak ditë më parë është bërë sërish aktive në rrjet ku ka publikuar një foto dhe krahas shkruan: “Më mori malli për të gjithë ju”.

Menjëherë ndjekësit kanë vërshuar me komente duke i treguar dashurinë moderatores.

Por disa prej tyre kanë ngritur dyshimet se moderatorja mund të jetë shtatzënë.

Të shumë janë ata që kanë komentuar duke e pyetur moderatoren se si e ka bebushin.

LEXO EDHE:  FOTOT-Sabri Fejzullahu prezanton djalin nga martesa e parë

Në foton e postuar Marina ka fotografuar vetëm portretin dhe mban veshur një bluzë të gjerë që me siguri ky detaj ka bërë ndjekësit të mendojnë se bukuroshja e ekranit është në pritje të ëmbël.

Nuk e dimë nëse këto janë thjesht aludime të fansave apo vërtetë Marina po pret një bebush. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim reagimin e moderatores, e cila duhet të theksojmë se është shumë e rezervuar përsa i përket jetës private./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  Përdori Tean për të rritur numrin e ndjekësve në rrjetet sociale/ Blogerja flet hapur për Beartin

LEXO EDHE:  Përdori Tean për të rritur numrin e ndjekësve në rrjetet sociale/ Blogerja flet hapur për BeartinFotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë siguruar që të “thyejnë rrjetin” me fotot e postuara së fundmi.

Dyshja janë fotografuar në një dysheme te shtrira, të veshura vetëm me një palë të brenshme dhe janë siguruar që të mbulojnë më anë të duarve vetëm pjesën e gjoksit.

Menjëherë pas publikimit të fotove miliona pëlqime dhe komente kanë vërshuar në profiling e dy prej vajzave më të komwntuara të showbizit.

LEXO EDHE:  Përdori Tean për të rritur numrin e ndjekësve në rrjetet sociale/ Blogerja flet hapur për Beartin

LEXO EDHE:  “Për këtë të ndershmen”/ Roza Lati shigjeton Bieta SulonDhe ata që u panë duke vallëzuar, u mendua se ishin të çmendur, nga ata që nuk mund ta dëgjonin muzikën”, shkruan Kurtney pranë fotove.

Kujtojmë së dyshja ishin bashkë edhe gjatë eventit të ndarjes së cmimeve “MTV VMAs”. Të shoqëruara nga partnerët e tyre ato  ishin gjatë gjithë kohës në qëndër të vëmendjes.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bëni seks me gratë të keni sevapë”/ Reagon ashpër ish konkurentja e “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një deklaratë e bërë nga Imami i Kosovës ka ngallur diskutime shumë të forta. Ai është shprehur se burrat duhet të bëjnë më shumë seks me gratë në mënyrë që të kenë më shumë sevapë nga Zoti.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish konkurentja e “Përputhen” Ina Kollçaku. Sipas saj duhet të respektohen të gjitha fetë por në momentin që cënohet figura e femrës ajo do të reagojë gjithmonë.

“Mënyra se si e trajton femrën seksualisht, këta meshkuj mendojnë se vetëm ata kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Sipas tyre, gratë nuk ndjenjë kënaqësi gjatë kryerjes së marrëdhënies. Këta lloj meshkujsh duhet ta kuptojnë se femrat kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Gratë bëjmë shumë sevape kur shkojmë me meshkujt”, është shprehur ish konkurentja e “Përputhen”

LEXO EDHE:  Kjo modele mund të ketë ngelur shtatzënë? / Ja fotot

LEXO EDHE:  “Për këtë të ndershmen”/ Roza Lati shigjeton Bieta SulonIna gjithashtu është bisnezmene dhe me profesion psikologe. Ajo reagon shpesh herë në lidhje me çështjet sociale veçanërisht për mbrojtjen e të drejtave të grave./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE