LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk përmbahet më Antonela/ Pozon me duart në gjoks

26 Qershor 2021, 06:55, Lifestyle CNA
Nuk përmbahet më Antonela/ Pozon me duart në gjoks

Antonela Berisha është një nga vajzat më të komentuara të momentit.

Pas daljes nga emisioni Pëpruthen tashmë ajo është bërë pjesë e pandashme e televizionit ku dhe moderon në emisionin Top Arena.

Antonela është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku nuk nguron të dhurojë poza provokuese. Së fundi ajo ka pbulikuar nëj foto ku shihet me dy duart në gjoks duke ngritu kështu temepraturat në rrjet.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga