LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nuk më pëlqen si vishet”/ Sindi tregon për raportin që ka me Jasminën

26 Qershor 2021, 07:11, Lifestyle CNA
“Nuk më pëlqen si vishet”/ Sindi tregon për raportin

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Pëpruthen që ka patur më së shumti debate në emision.

Së fundi një deklaratë e Jamsinës, e cila u shpreh se konkurrentja që vishej më keq në Përputhen ishte Sindi, irritoi ish konkurrenten e cila iu përgjigj në rrjetet sociale.

?Jassss po kemi veshur edhe të njëjtin fustan, unë këtë e kam veshur në dhjetor. Mos më thuaj që tani ka filluar të të pëlqej stili im i veshjes. Të puc se ti e di që të kam xhan?, shprehej Sindi.

Pas kësaj në një bisedë virtuale ajo ka zbuluar dhe raportin që ka me Jasminën pas deklaratës që bëri për të./ CNA.al

Lajmet e fundit nga