Connect with Us

Mevlani fshin çdo kujtim me Ledjanën/ Ja verpimi i fundit i ish konkurrentit

Showbizz

Mevlani fshin çdo kujtim me Ledjanën/ Ja verpimi i fundit i ish konkurrentit

Publikuar

-

Mevlani kërkon me "ngulm" pajtimin me Ledjanën/ Ja veprimi i radhës i ish konkurrentit të Përputhen

Ledjana dhe Mevlani nuk kanë asnjë komunikim me njëri-tjetrin që pas daljes nga Përputhen. Në akuzat që shpesh i drejtonin njëri-tjetrit, Ledjana hodhi dyshime se kënga “Ledjana” mund të ishte e vjedhur.

“Vjen së shpejti versioni origjinal”, ka shkruar Ledjana përkrah videos së shkurtër, duke treguar se për pak kohë do të zbulohet gjithë e vërteta.

LEXO EDHE:  Ylli Limani dedikon këngë për gruan e tij/ ‘Zemër ta kam kushtuar ty’

Pas kësaj Mevlani ka fshirë kujtimin që kishte me Ledjanën. Ai ka vendosur të fshijë këngën “Ledjana” nga Youtube.

Duket se mes dyshes gjërat nuk do të rregullohen dhe se gjithçka ka përfunduar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Oferta prej 20 mijë euro pagë mujore/ Luana Vjollca ‘zhduket’ nga ekrani, çfarë po ndodh me moderatoren?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja Luana Vjollca pushtoi të gjithë mediat rozë kur vendosi të largohej përfundimisht nga televizioni Top Channel ku kishte punuar për 15 vite me radhë.

Vjollca bëri me dije përmes një postimi se ky ishte një vendimet më të vështira që kishte marrë, por ishte momenti që ajo duhet të vazhdonte më tej me projektet e saj.

Së fundi në mediat kosovare është folur se Luana do të jetë pjesë e një televizoni kosovar për një shumë prej 20 mijë euro.

Vetë Luana reagoi në mnëyrë indirekte pas këtij lajmi duke shkruar në rrjetet sociale një status ‘Shumë e shtrenjtë kjo LV-ja”.

Media nuk bëri me dije emrin e televizionit për të cilin bëhet fjalë dhe për këtë arsye komentuesit kanë dyshime se ekziston një bisedë e tillë, duke e konsideruar një lojë bllofi të vetë Luanës, si për të marrë pak vëmendje ose për të justifikuar mungesën e saj në një ekran, duke pretenduar se çmimi i lartë i emrit të saj është arsyeja,shkruan Panorama plus.

LEXO EDHE:  “Po plakeni duke vjellë tangërllik dhe fodullëk”/ Kledi Bahiti iu përgjigjet kritikëve të Anxhela Peristerit

LEXO EDHE:  YouTube do jetë i vlefshëm në Apple TV/ Ja çfarë përfitoniNëpër disa komente me këngëtaren Kidën, Luana nxit diskutimin se është në bisedime të tilla. “Zor me vendos!”, shkruan ajo. Përveç kësaj ka shpërndarë edhe një artikull ku shkruhet se Kida “i merr ekskluziven Luana Vjollcës për lajmin se në cilin TV do e shohim”.

Megjithatë, ndryshe nga çfarë sugjeron titulli, Luana nuk e ka zbuluar se në cilin televizion do ta shohim dhe as e ka konfirmuar se do të jetë pjesë e një televizioni në Kosovë.

Pas një periudhe ku paralajmëroi diçka të re që nuk lidhet as me muzikën e as me televizionin, zbulohet drejtimi i ri në jetë i Luana Vjollcës, shkruan Luana Vjollca.

Ajo ka punuar këto kohë në një koleksion të përbashkët të çantave dhe kapeleve me një brand online me bazë në Tiranë, i krijuar në vitin 2019.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka qenë e tmerrshme”/ Alvisa flet pas skandalit në Prime: Familjarët e mi u shokuan

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alvisa Qarri, sonte në Përputhen ka rrëfyer se kjo periudhë pas skandalit me ish të dashurin e saj Hysen Ramaj, ka qenë e tmerrshme për të dhe familjen e saj.

Sonte në Prime, Alvisa është shprehur se familjarët e saj kanë qenë të shokuar për gjërat që ndodhën dhe iu është dashur kohë të marrin veten.

“Jam pak më mirë. Ka qenë një periudhë e tmerrshme për mua dhe familjen time. Më është dashur të gjej frocën të gjej veten dhe të qetësoj familjen time. Familjarët e mi kanë qenë të shokuar pais shumë gjëra nuk i dinin. Kanë qenë mbështetja ime. E di që kam bërë gabime“, u shpreh Alvisa.

LEXO EDHE:  Kënga e parë e Aurela Gaçes dhe Eli Farës: Zbulohet arsyeja pse u vonuan 25 vite

LEXO EDHE:  Flori Mumajesi “mesazh” të koduar Elvana GjatësE pyetur nëse ka patur kontakte me Hysenin pas skandalit të ndodhur dy javë më parë, Alvisa tha se gjithçka me të është mbyllur dhe nuk kanë pasur asnjë kontakt.

“Jo. Besoj dhe mendoj se gjithçka është e mbyllur. Jam e lumtur që u mbyll përfundimisht”, tha Alvisa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pa ty jam e verbër”/ Xhensila Myrtezaj i dedikon fjalë zemre Besit në ditëlindjen e tij

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka uruar me fjalë zemre bashkëshortin e saj Bes Kallaku për ditëlindje.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, këngëtarja shkruan: Më i shtrenjti edhe 100 vite të tjera bashkë. Edhe vitet e mija ti dhuroj vetëm ti të jetosh, e të bësh sa më shumë njerëz të lumtur. I miri ynë, zemër arti ynë. Drita syve të mi, pa ty jam e verbër.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Kujtojmë se së fundi Xhensila po përflitet se mund të jetë në pritje të ëmbël për të dytën herë.

LEXO EDHE:  YouTube do jetë i vlefshëm në Apple TV/ Ja çfarë përfitoni

LEXO EDHE:  Flori Mumajesi “mesazh” të koduar Elvana GjatësTë gjitha dyshimet erdhën nga një foto e publikuar në rrjetet sociale nga vetë këngëtarja ku shihej së bashku me vajzën e saj Ajkën.

Ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithë ndjekësve ishin duar në bark të këngëtares./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

LEXO TE PLOTE