Connect with Us

“Kanë filluar debatet”/ Olsa Muhameti jep lajmin: Çfarë do ndodhë me “Përputhen +40”

Showbizz

“Kanë filluar debatet”/ Olsa Muhameti jep lajmin: Çfarë do ndodhë me “Përputhen +40”

Publikuar

-

“Kanë filluar debatet”/ Olsa Muhameti jep lajmin: Çfarë do ndodhë me “Përputhen +40”

Që prej përfundimit të “Përputhen” rinore, “Përputhen +40” është çdo ditë në transmetim përveç së dielës.

Deri më tani në këtë program janë deklaruar dy çifte, ndërsa duket se edhe “Përputhen +40” nuk do të zgjasë gjatë.

Është vetë autorja Olsa Muhameti ajo që ka dhënë lajmin e mbylljes së programit, e cila me anë të një videoje në rrjetet sociale tregon se “Përputhen +40” do të mbyllet më 10 korrik.

LEXO EDHE:  “Lamtumirë o hije e moçme”/ Liçaj i kthehet ashpër Ramës: Nuk do e lë asnjëherë betejën me ty

Ajo deklaron se në program kanë filluar edhe debatet mes konkurentëve.

Jemi duke regjistruar “Përputhen +40”. Kanë mbetur edhe pak puntata, jo shumë, deri në datën 10 korrik jemi në transmetim dhe do shohim çiftet që do dalin nga ky program, edhe pse kanë filluar debatet  edhe këtu”, deklaron ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë të veçantë për Sindin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Sindi Loci, ish konkurrentja e “Përputhen”, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar në median rozë. Kjo përshak së Sindi, pothuajse në çdo intervistë flet hapur për skandalet që ndodhin brenda emisionit.

Për këtë arsye, një prej ndjeksësve e ngacmon Sindin për të treguar nëse di dicka më shumë në lidhje më skandalet e edicionit të ri të “Përputhen”.

Sindi a ka ndonjë lidhje sekrete aty brenda “Përputhen” që e di edhe ti, dhe do të plasësh bombën”, i shkruan ndjekësi.

LEXO EDHE:  “Lamtumirë o hije e moçme”/ Liçaj i kthehet ashpër Ramës: Nuk do e lë asnjëherë betejën me ty

LEXO EDHE:  “Lamtumirë o hije e moçme”/ Liçaj i kthehet ashpër Ramës: Nuk do e lë asnjëherë betejën me tyNderkohë që Sindi ja kthen, “Unë nuk “plas bomba” pëe askënd që nuk më ka prekur dhe nuk e njoh personalisht. Nuk kam pse gjykoj apo demaskoj askënd që nuk ja di zanafillën e historisë. Në këtë pikë jam njeri që shoh punët time”.

Kujtojme se së fundi është shpallur nje “luftë e heshtur” midis Arjanit dhe Sindit dhe të dy herë pas here “thumbojnë” publikisht njëri-tjetrin.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

LEXO EDHE:  Të shtëna me armë në Vlorë/ Dyshimet e para

LEXO EDHE:  “Lamtumirë o hije e moçme”/ Liçaj i kthehet ashpër Ramës: Nuk do e lë asnjëherë betejën me ty

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës “FashionNova”.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

35 vite bashkë/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i Tom Ford

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tom ford, ka njoftuar vdekjen e bashkëshortit të tij Richard Buckley. Lajmi është bërë i ditur nga CNN Style.

“Richard ndrroi jetë nga shkaqe natyrore në shtëpinë e tyre në Los Angeles mbrëmjen e kaluar, në praninë e Tom dhe djalit të tyre Jack.

Bashkëshorti i Ford, Buckley ishte një prej emrave më të njohur ne botën e modës.Gjithashtu ishte një gazetar dhe redaktues amerikan i medias në fushën e modës. Buckley shkroi për Vogue Italia dhe revistën Nju Jork, dhe punoi si redaktore për “Ëomen Ëear Daily”, “Vanity Fair” dhe “Vogue Hommes”. Në  këto të fundit ai ishte kryeredaktor nga viti 1999 deri në 2005.

LEXO EDHE:  Diell dhe temperatura të ulëta/ Parashkimi i motit për sot

LEXO EDHE:  Të shtëna me armë në Vlorë/ Dyshimet e para

Jo vetëm kaq por ai njihej gjithashtu edhe per pjesëmarrjen e tij në aktivitete bamirësie bashke me bashkëshortin e tij Tom Ford./CNA.al

LEXO TE PLOTE