LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deklarata e fortë e Lindës/ “Disa njerëz nuk duhet të bëhen prindër përfshirë dhe nënën time”

26 Qershor 2021, 07:33, Lifestyle CNA
Deklarata e fortë e Lindës/ “Disa njerëz nuk duhet të

Linda e Përputhen 40+ ka bërë një deklaratë shumë të fortë një ditë më parë në emision. Teksa u transmetua takimi i saj me Samiun, Linda rrëfeu më shumë detaje rreth familjes së saj.

Ajo u shpreh se nëna e saj jetonte me të prej vitesh që në martesën e saj të parë.

Linda tregoi se nëna e saj ishte shumë njeri i mirë, shumë e dashur, por që në jetë ajo kishte përkëdhelur më shumë vëllain e saj, dhe se ajo s?ka qenë e aftë të japi dashuri si një prind./ CNA.al

Lajmet e fundit nga