Connect with Us

Shkrumbohet nga flakët makina në dalje të tunelit të Elbasanit

Kronika

Shkrumbohet nga flakët makina në dalje të tunelit të Elbasanit

Publikuar

-

Video/ Shkrumbohet nga flakët makina në dalje të tunelit të Elbasanit

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në dalje të tunelit Elbasan-Tiranë.

Në momentin që është përfshirë nga flakët makina ka qenë në lëvizje.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit të shkaktuar që ka përfshirë automjetin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

RENEA zbarkon në Shkodër/ Plagoset një person, niset me urgjencë drejt Tiranës

Publikuar

-

Nga

RENEA zbarkon në Shkodër/ Plagoset një person, niset me urgjencë drejt Tiranës

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me të shtënat me armë zjarri, mëngjesin e sotëm në Shkodër, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Mësohet se ngjarja është regjistruar në Dukagjin, ku i plagosur ka mbetur një 52-vjeçar, i cili rezulton person i shpallur në kërkim.

I plagosuri është A.N. 52 vjeç, i shpallur në kërkim për një vrasje të dyfishtë.

LEXO EDHE:  Arrestimi i Aleksandër Gjokës/ Policia jep detajet

Burimet bëjnë të ditur se 50-vjeçari është plagosur gjatë një operacioni të RENEA-s, për arrestimin e tij.

Plumbat trondisin Shkodrën/ Raportohet për të plagosur

LEXO TE PLOTE

Kronika

Plumbat trondisin Shkodrën/ Raportohet për të plagosur

Publikuar

-

Nga

Një person është plagosur me armë zjarri në Shkodër mëngjesin e sotëm.

Mësohet se bëhet fjalë për një 50-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim.

I plagosuri fillimisht është dërguar në Spitalin e Shkodrës, dhe më pas është nisur drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

LEXO TE PLOTE

Kronika

Si nisi sherri për makinat/ Të plagosurit shokë me njëri-tjetrin, u qëlluan me armë teksa pinin kafe në lokal

Publikuar

-

Nga

Sherri për makinat/ Të plagosurit shokë me njëri-tjetrin, u qëlluan me armë teksa pinin kafe në lokal

Aldo Gjini është autori i plagosjes së dyfishtë me armë zjarri që ndodhi mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Dy të plagosurit në Tiranë, Altin Gjoka dhe Jetmir Marashi rezultojnë se janë shokë me njëri-tjetrin u konfiktuan me Gjinin pas një incidenti me makinat.

Në momentin që dy të rinjtë Altin Gjoka dhe Jetmir Marashi u ulën në lokalin që ndodhet në kompleksin “Grand”, Gjini ka shkuar dhe pas debatit verbal i ka qëlluar me armë.

LEXO EDHE:  Pornografi në rrjet me të mitur/ Arrestohet një 37-vjeçar në Tiranë

LEXO EDHE:  Numëruesit e PD kërkojnë pushim/ Balluku: Procesi të vazhdojë!

Autori është larguar me një makinë me targë “AA 001 RN”, ndërsa policia është vendosur në ndjekje të tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE