Connect with Us

Pas ndarjes nga Atdheu/ Një tjetër ish konkurrent “gjuan” Sarën

Showbizz

Pas ndarjes nga Atdheu/ Një tjetër ish konkurrent “gjuan” Sarën

Publikuar

-

Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj, pak kohë kohë më parë konfirmuan ndarjen e tyre. Megjithatë dyshja kanë vendosur që të ruajnë një raport shoqëror shumë të mirë me njëri-tjetrin.

Por tani që është beqare duket se një tjetër ish konkurrent po i vardiset sërish Sarës. Bëhet fjalë për Erlind Kapllanin.

Ai ka kujtuar takimin e tij me Sarën në Përputhen, ku u përpiqej të gatuante për të.

Në një video ku është transmetuar takimi i Shqipes dhe Giusepes, Erlindi ka komentuar duke etiketuar Sarën.

“Eeh si iken vitet nuk jane ndje hic 🤣 akoma tu gatu vet se jam koprac me te cu n restorant 😅”, shkruan Erlindi, ndërsa Sara i përgjijet: “Nuk ndryshon njeriu o Erlind sado vite te kalojne”.

LEXO EDHE:  Fansja ofendon keq moderatoren/ Aulona Musta e zemëruar “shpërthen” me komentet

Nuk e dimë nëse dyshja po shoqërohen më njëri-tjetrin por komente të tilla gjithnjë i bëjnë ndjekësit të dyshojnë./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Prej kohësh ka qëndruar larg ekranit/ Elita zbulon se kur do të rikthehet në televizion

Publikuar

-

Nga

Prej një kohe të gjatë nuk e kemi parë në ekran moderatoren Elita Rudi.

Rudi është distancuar paksa nga bota e televizionit pasi ëstë marrë me kujdesin e fëmijëve të saj, Zëri dhe Bota.

Duke qenë se të gjithë fansat e saj janë kuriozë të dinë se kur do të rikthehet Elita në ekran jo e ka treguar këtë përmes një bisede virtuale.

LEXO EDHE:  Rama i lë në mes emisionin Sokol Ballës/ “Kam më të rëndësishëm Zahon dhe vajzën”

LEXO EDHE:  Berisha “Non Grata” nga SHBA/ Blendi Fevziu drejton emisionin në mënyrë të pazakontë

moderatorja ka treguar se në shtator do t’i rikthehet ekranit duke mos zbuluar asnjë detaj rreth projektit që do të drejtojë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk u bë as gjyshe”/ Reperja shqiptare përlotet teksa flet për ndarjen nga jeta të nënës së saj

Publikuar

-

Nga

Reperja Melinda Ademi ka folur për herë të parë për nënën e saj të ndjerë e cila ndërroi jetë pak muaj më parë, pas një beteje të gjatë me kancerin.

Mes lotësh ajo rrëfeu se e ëma luftoi për 6 vjet radhdazi me sëmundjen e saj dhe në fund nuk mundi t’ia dilte.

Ka luftu shumë me kan prezente, dhe jam shumë e lumtur që ka mujt me m’pa me performu, me pas sukses. Më ka shty me qenë më e fortë, mos e me lan punën anash, vetë ka qenë shumë e fortë. U mërzit shumë, ndoshta e ka ditur që ka me shkuar dhe nuk ka dasht. Ka dasht me nejt, me na pa tu u rrit dhe as nuk u bo gjyshe, shkoi shumë herët 50 vjeç. Kisha pas qejf me e kthyer dhe njëherë, por ka qenë e shkrume ashtu“, tregoi mes lotësh reperja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Djali i nënës”/ Një tjetër aktor i famshëm i serialeve turke me origjinë shqiptare

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur i serialit më të ndjekur të momentit “Nehir”, Burak Yoruk  ka zbuluar se është me origjinë shqiptare.

Djaloshi simpatik pak minuta më parë ka publikuar një foto ku krahas saj shkruan në shqip “Djali i nënës”.

Kështu Burak ka treguar se nëna e tij është me origjinë shqiptare dhe ai ka vendosur ta ndajë këtë fakt me të gjithë ndjekësit e tij.

LEXO EDHE:  Debat i fortë në emision/ Ana shfrenon gjuhën, modelja: Nuk më plas fare

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga Ledjana/ Mevlani “ngushëllohet” me Antonelën, fansat i ndjekin deri në hotel

Kujtojmë se Burak ka në numër të madh rolesh në serialet turke, ku ka luajtur përkrah Alina Boz, ose siç njihet ndryshe Hazall i “Fate të kryqëzuara”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE