Connect with Us

Britney Spears bën rrëfimin shokues/ “Nuk mund të martohem dhe të kem fëmijë”

Showbizz

Britney Spears bën rrëfimin shokues/ “Nuk mund të martohem dhe të kem fëmijë”

Publikuar

-

Britney Spears bën rrëfimin shokues/ “Nuk mund të martohem dhe të kem fëmijë”

Këngëtarja me famë botërore, Britney Spears, ka folur për herë të parë për betejën ligjore me të atin.

Ylli i muzikës ka kërkuar t’i japë fund marrëveshjes që ka kontrolluar karrierën e saj, financat dhe vendimet personale për më shumë se një dekadë.

Britney ëhtë shprehur se kontrrolli i të atit e ka penguar atë të krijojë një familje me të dashurin Sam Asghari.

Unë dua të jem në gjendje të martohem dhe të kem fëmijë. Më thanë që nuk jam në gjendje të martohem.

Unë kam një IUD brenda meje kështu që nuk do të mbetem shtatzënë por kjo e quajtur ‘skuadër’ nuk më lejon të shkoj te mjeku sepse nuk duan që unë të kem fëmijë të tjerë”, tha Britney.

LEXO EDHE:  "Mos e poshtëroni veten tuaj"/Këngëtarja shqiptare bën apel për bashkëpunim mes kolegeve

Britney tha se heshtja e saj ka krijuar përshtypjen në publik se i ka miratuar këto rrethana. “Jam gënjyer dhe i kam thënë të gjithë botës se jam mirë dhe e lumtur. Unë kam qenë në mohim, në shok. Jam traumatizuar”, tha këngëtarja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Enca Haxhia është një prej këngëtarëve e cila është folur shumë pak për jetën e saj private.

Deri më tani këngëtarja nuk ka bërë publike asnjë nga lidhjet e saj.

Në një postim në Instagram, Enca u është përgjigjur kuriozitetit të ndjekësve për pyetje të ndryshme, ku një prej tyre e ka pyetur se pse nuk bie kurrë në dashuri.

LEXO EDHE:  Pse të flesh në një shtrat me fëmijën është gjëja më e gabuar?

Këngëtarja i është përgjigjur se ajo bie në dashuri çdo ditë të jetës së saj.

LEXO EDHE:  Një fashioniste si Rita Ora/ Këngëtarja tërheq vëmendjen me veshjen si në vitet ‘90

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish konkurrentja e Përputhen shtatzënë?/ Fotot që ngritën dyshimet

Publikuar

-

Nga

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Fjorela Peto është një vajzat e cila u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u bë pjesë e emisionit Përputhen.

Peto u largua nga emisioni pasi deklaroi se e kishte gjetur njeriun e saj të zemrës jashtë. Që nga ajo kohë daljet e saj në publik kanë qenë të rralla, madje ajo nuk është bërë pjesë e festive që shpesh ish konkurrentët e Përputhen kanë realizuar.

Së fundi gjatë një vëzhgimi në rrjetet sociale, Fjorela shfaqet në disa foto me barkun e rrumbullakosur gjë që ka bërë ndjekësit të dyshojnë se ajo është në pritje të ëmbël.

LEXO EDHE:  Mos ua jepni kurrë këtë ushqim fëmijëve tuaj,mund t'i vrasë

Nuk e dimë nëse kjo është e vërtetë, por fotot tregojnë barkun e rrumbullakosur të ish konkurrentes.

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga jeta të njeriut të dashur, këngëtarja e famshme merr vendimin e rëndësishëm

Nuk mbetet gjë tjetër veçse të jetë Fjorela ajo që të konfirmojë apo mohojë zërat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja po shijon ditët e nxehta të verës në bregdet nga ku nuk mungojnë dhe fotot provokuese me bikini.

Së fundi modelja ka ndarë disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE