Connect with Us

“Prit pak”/ Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B ndezin verën me super hit

Showbizz

“Prit pak”/ Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B ndezin verën me super hit

Publikuar

-

“Prit pak”/ Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B ndezin verën me super hit

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe reperi Lumi B kanë publikuar projektin e tyre më të ri, “Prit pak”.

Një këngë mjaft ritmike, ka bërë bashkë dy këngëtarët të cilët iu kanë dhuruar fansave një super hit.

Kënga ka rezultuar një sukses i vërtetë pasi në pak orë ka marrë me mijëra klikime në Youtube.

Si asnjëherë më parë, në këtë klip Xhensila Myrtezaj shfaqet shumë seksi me linjat e saj perfekte.

LEXO EDHE:  Berisha tregon me kë do donte të kalonte karantinën/ Kush është këngëtarja e preferuar e ish kryeministrit

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme dhe shijoni këngën./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Moderatorja e thotë troç/ “Intervista më e dobët ka qenë me Jasminën”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur Erjona Rusi është shprehur pa doreza duke e cilësuar intervistën me ish konkurrenten e Përputhen Jasmina Kadriu si më të dobtën.

Përveç kësaj, e ftuar në emisionin “Pushime on Top”, Eriona ka zbuluar se personazhi që nuk do të donte të intervistonte kurrë është Edi Rama.

Ndër të tjera u shpreh se intervista që ka shijuar më shumë është ajo me Zoran Zaev .

Pjesë nga intervista

Flori Gjini: Intervista më e mirë që ke marrë ndonjëherë?

Erjona Rusi: E kam shijuar, sepse ishte shumë e rëndësishme, Zoran Zaev. Ka qenë madje intervista e parë e plotë për një media shqiptare, që ja kam marrë unë. Dhe ishte e para ku ai lëshoi ‘bombat’ e famshme të përgjimeve. Ishte e jashtëzakonshme.

LEXO EDHE:  Efekti që ka vera në trupin tonë, çfarë ndodh nëse pini një gotë në ditë

LEXO EDHE:  “Krenare deri në frymën e fundit”/ Elvana Gjata bën urimin special për njeriun e shtrenjtë

Flori Gjini: Intervista më e dobët?

Erjona Rusi: Me një nga vajzat e Për’puthen, Jasmina.

Flori Gjini: Intervista që nuk do të doje të bëjë asnjëherë?

Erjona Rusi: Nuk jam shumë e bindur, por mbase Edi Ramën. Nuk do doja ta intervistoja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Të gjithë sytë te Serena/ Arjoni dhe partnerja e tij “nxehin” rrjetin

Publikuar

-

Nga

FOTO-Të gjithë sytë te Serena/ Arjoni dhe partnerja e tij "nxehin" rrjetin

Ish konkurrenti i Përputhen, Arjon Luli dhe partnerja e tij Serena Sula janë një nga çiftet më pa komplekse dhe të komentuar për momentn.

Dyshja dinë gjithnjë të tërheqin vëmendjen e ndjekësve me foto provokuese që publikojnë në rrjetet sociale.

Së fundi dyshja shfaqen duke u puthur dhe të gjithë ndjekësit i kthyer sytë nga poza shumë provokuese e Serenës, e cila nuk lë rast pa treguar format e trupit./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Nuk ndalet Antonela/ Tregon të pasmet me bikini

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Pa grim dhe me flokët e parregulluara/ Antonela e Përputhen befason me pamjen

Antonela Berishaj është kthyer në një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo shpesh bëhet pjesë e mediave rozë, për shkak të fotove provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndezur rrjetin pasi ka publikuar disa foto ku shafqet me bikini nga pushimet. Në njërën prej fotove Antonela nuk nguron të tregojë edhe të pasmet.

LEXO EDHE:  Berisha tregon me kë do donte të kalonte karantinën/ Kush është këngëtarja e preferuar e ish kryeministrit

LEXO EDHE:  Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot e nxehta të Antonelës me bikini./ CNA.al

LEXO TE PLOTE