Connect with Us

Flet këngëtari i hitit “Despacito”/ “Fama më kushtoi shumë”

Showbizz

Flet këngëtari i hitit “Despacito”/ “Fama më kushtoi shumë”

Publikuar

-

Kënga “Despacito”, vijon të jetë një nga këngët  më të dëgjuara në të gjithë botën.

Depsacito e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee numëron 7.4 miliardë klikime në Yotube.

Por fama pas kësaj kënge i ka kushtuar shumë këngëtarit Luis Fonsi. Ai tregon se iu desh të ishte më shpesh në koncerte dhe turne, si pasojë humbi hapat e parë të djalit të tij.

LEXO EDHE:  “Nuk kam dashur që të kisha vetëm një fëmijë, por…” Eli Fara rrëfen të pathënat

Rocco lindi pak muaj para publikimit të këngës. Pastaj me famën që Despacito mori unë kisha më tepër pune. Duhet të shkoja në çdo koncert. Njerëzit kërkonin që t’ua këndoja. Kështu qëndroja shumë pak në shtëpi”, u shpreh Fonsi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Nuk ndalen konkurentët e “Përputhen”/ “Zaptojnë” ekranet shqiptare

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Konkurentët e “Përputhen” jemi mësuar t’i shohim kudo nëpër ekrane tani. Një pjesë të ftuar në emsione dhe pjesën tjetër si drejtues të emisioneve.

Ne grupin e këtyre të fundit është bërë pjesë edhe ish konkurentja Shqipe Hysenaj e cila është gati për një kapitull të ri televiziv.

Kjo është bërë publike nga vet Shqipja me anën e një postimi në Instastory.

LEXO EDHE:  “Fëmija të ul egoizmin në tokë”/Eno Popi tregon “vështirësitë” pas lindjes së vajzës

LEXO EDHE:  Çfarë të bëni kur fëmija juaj ka temperaturëAjo ka qenë e ftuar shpesh herë në emisione të ndryshme por tashme do e shohim në nje format të sajën.

Shqipja do të jetë pranë autorit dhe moderatorit Luan Aliu në emisionin “N’Shtëpi t’Re”, i cili jepet çdo të shtunë në orën 15:30./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërthen sërish në lot Fifi/ “Nuk ndihem mirë”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Jemi mësuar tashmë me situatat që po ndodhin në shtëpinë më të famshme të momentit. Banoret rrinë 24/7 me njëri-tjetrin dhe dihet që brenda do të përballen me situata edhe te sikletshme.

Në një moment duket se Fifi nuk është ndjerë aspak mirë për shkak të stomakut dhe banorët e tjetë janë përpjekur ta ndihmojnë veçanërisht aktorja Arjola Demiri .Fifi duket që në njq moment shpërthen në lot dhe shprehet “Kam pak probleme me stomakun. Hëngra kokoshka dhe misri me kripë nuk më bëri mirë”

LEXO EDHE:  Çfarë të bëni kur fëmija juaj ka temperaturë

LEXO EDHE:  Tragjike në Tiranë/ Fëmija bie nga krevati dhe humb jetën

“Nuk ke temperaturaë. Je shumë mirë kështu mos u shqetëso”- iu përgjigj Arjola Demiri e cili nuk ju nda në asnjë moment . Jo vetëm kaq por banorët u treguan dhe pranuan idenë e Palomës që në turnin e Fifit për plotësimin e sfidës me bluarjen e kafesë të gjithë banorët të punonin nga pak./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Konkurenti i “Përputhen” përfshihet në një aksident

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ditën e djeshme është bërë një aksident në zonën e Don Boskos në Tiranë, ku është përfshirë edhe Atdheu, ish konkurenti i “Përputhen”.  Mësohet se makina e tij tip audi u godit nga një makinë tjetër aksidentalisht.

Nga fotot e siguruara nga “NewsBomb” duket që makina i përket Atdheut dhe është pranë njerëzve pasi ka dalë nga makina.

LEXO EDHE:  E rëndë/ Burri tenton të vrasë gruan me thikë

LEXO EDHE:  Pashkë në një familje korçare/ Gatimet tradicionale dhe urimet nën trishtimin e pandemisëFatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale./CNA.al

LEXO TE PLOTE