LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk përmbahet Jasmina/ Pozon gjysmë e zhveshur

22 Qershor 2021, 07:15, Lifestyle CNA
Nuk përmbahet Jasmina/ Pozon gjysmë e zhveshur

Jasmina Kadiru është një nga vajzat që tërhoqi më së shumti vëmendjen e publikut me hyrjen e saj në Përputhen dhe me pamjen e saj.

Pas daljes nga emisioni Jasmina është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video tejet provokuese.

Së fundi ish konkurrentja e Përputhen ka realziuar një tatuazh në shpinë dhe nuk nguron ta tregojë në çdo rast.

Jasmina ka publikur dy foto ku shfaqet gjysmë e zhveshur e kthyer me kurriz duke treguar tatuazhin gjigant në shpinë. / CNA.al

Lajmet e fundit nga