Connect with Us

Nuk ia mbajnë as bikinit/ Luana Vjollca tregon gjoksin me videon “hot”

Showbizz

Nuk ia mbajnë as bikinit/ Luana Vjollca tregon gjoksin me videon “hot”

Publikuar

-

Nuk ia mbajnë as bikinit/ Luana Vjollca tregon gjoksin me videon “hot”

Pas projektit me të ri muzikor, “1 mijë vjet”, moderatorja Luana Vjollca po shijon rrezet e diellit.

Bukuroshja e ekranit ka çmendur ndjekësit e saj teksa ka publikuar disa foto ku shfaqet me rroba banjo.

Për më tepër Vjollca ka treguar format e saj bombastike në një video të publikuar në Instastory ku shfaqet më seksi se kurrë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

WOW-Jasmina e Përputhen “thyen” rrjetin me pozën e fundit

Publikuar

-

Nga

WOW-Jasmina e Përputhen "thyen" rrjetin me pozën e fundit

Jasmina Kadriu ishte një nga vajzat që më së shumti tërhoqi vëmendjen e meshkujve në Përputhen.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh publikon foto provokuese, duke çmendur ndjekësit.

Së fundi në Instastory, Jasmina ka publikuar një foto ku shfaqet me bikii duke i lënë pak vend imagjinatës.

Ish konkurrentja ka ekspozuar linjat perfekte, duke treguar pjesën e pasme të trupit.

LEXO EDHE:  Demi Rose “tërbon” 16 milionë ndjekësit e saj/ “Super bisha” britanike më seksi se kurrë në fotot e fundit

LEXO EDHE:  “Kush ka sy të shikojë” / Rama i vendosur për shembjen e Teatrit, publikon fotot

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Prit pak!/ Elvana dhe Loredana paralajmërojnë bashkëpunim?

Publikuar

-

Nga

Elvana Gjata dhe Loredana janë dy prej këngëtareve më të suksesshme dhge të dashura të momentit.

Së fundi dy vajzat janë parë në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe kjo ka ngritur dyshime se këngëtaret po planifikojnë ndonjë hit së bashku.

Vajzat shoqërohen nga stilisti Valdrin Sahiti, i cili kujdeset thuajse gjithmonë për veshjen e Elvana Gjatës.

“Ta ha synin”, shkruan Loredana krahas videos me Elvanën dhe ne mezi po presim të na surprizojnë me ndonjë bashkëpunim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tifozja më e nxehtë e futbollit/ Fotot më mahnitëse të modeles italiane

Publikuar

-

Nga

Tifozja më e nxehtë e futbollit/ Fotot më mahnitëse të modeles italiane

Ajo njihet si një nga modelet më seksi italiane dhe një nga tifozet më të ç,mendura të futbollit.

Bëhet fjalë për bukuroshen italiane, Elisa De Panicis.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Insytagram ku ndan foto shumë sensuale dhe provokuese nga setet e saj më të fundit fotografike.

Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shoën Grande Fratello dhe si e dashura e mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez.

LEXO EDHE:  Luana poston foto pa makeup/ Fansat e kryqëzojnë në komente

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe fytyrë engjëllore/ Njihuni me modelen që provokon me pozat e saj

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE