LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një “bombë” e vërtetë/ Ledjana çmend meshkujt me linjat  

22 Qershor 2021, 06:45, Lifestyle CNA
Një “bombë” e vërtetë/ Ledjana çmend

Ledjana Prenga është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale. Ish konkurrentja e Përputhen komentohet shpehs për jetën e saj private por edhe për pamjen e jashtme.

Siç e keni parë Ledjana është shumë e apasionuar pas palestrës dhe ushtrohet jashtëzakonisht shumë për të patur një trup sa më të tonifikuar dh e të shëndetshëm.

Së fundi Ledjana ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqettejet seksi. Ajo tregon format e saj e veshur me një kostum të kaltër që i rri ngjitur pas trupit duke theksuar linjat e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga