LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndjekësit mbështesin Linditën/ Kapen keq me Oltin: Mashkull k*rvë

22 Qershor 2021, 06:31, Lifestyle CNA
Ndjekësit mbështesin Linditën/ Kapen keq me Oltin: Mashkull

Një ditë më parë, në emisionin Përputhen 40+ ka patur një përballje shumë të fortë mes Linditës dhe Oltit.

Olti e ka ofenduar dhe Lindita e irrituar u largua nga studio. Pas kësaj në videon që po qarkullon në rrjette sociale ka patur një sërë reagimesh për veprimin dhe sjelljen e Oltit.

Të shumtë kanë qenë ata që e kanë quatur një veprim të ulët madje nuk kanë kursyer as ofendimet ndaj tij duke dalë në mbështetje të Linditës./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga