Si dështuan Spaho dhe Salianji në Korçë

Dje CNA.al ka publikuar dokumentin i cili tregon qartazi se trupa elektorale të drejtuesit politik, të Lulzim Bashës, në shumicën e qarqeve kanë dështuar. Pra, nuk kanë arritur objektivat e kërkuara nga kreu demokrat. Basha ka kërkuar rreth 707 000 vota nga të tijët, por në fakt ata nuk mundën t’i sillnin më shumë se … Continue reading Si dështuan Spaho dhe Salianji në Korçë