LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Do të jetoja në Rrëshen”/ Pas ndarjes Mevlani pranon ndjenjat për Ledjanën

21 Qershor 2021, 17:52, Lifestyle CNA
“Do të jetoja në Rrëshen”/ Pas ndarjes Mevlani pranon

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga janë dy nga konkurentët më të pëlqyer në Përputhen. Ata kanë dalë çift nga ky program.

Vetëm pak kohë nga përfundimi i programit dyshja i dha fund mardhënies së tyre. Prej kohësh të dy hedhin dedikime kushtuar njëri-tjetrit.

Së fudnmi i ftuar në TCH Mevlani është pyetur se ku do të jetonte në Milano apo në Kavajë, ai është përgjigjur në Rrëshen. Duke kujtuar këtu se Ledjana është nga Rrësheni. Kjo është një tjetër shenjë që Mevlani ndjen akoma për Ledjanën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga