Connect with Us

VIDEO/ Nuk ka vend për imagjinatë, gazetares sportive i ndodh incidenti i papritur në studio

Sport

VIDEO/ Nuk ka vend për imagjinatë, gazetares sportive i ndodh incidenti i papritur në studio

Publikuar

-

Prezantuesja e njohur e RAI-t, Paola Ferrari, përfundoi në qendër të vëmendjes së mediave rozë, në Itali dhe jo vetëm.

E veshur me fustan të zi prezantuesja seksi, shihet në studio teksa kryqëzon këmbët dhe fustani i papërshtatshëm ka bërë që pjesët intime të duken në emision. Ky incident ka bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale, teksa të shumtë ishin shikuesit që menduan se Paola nuk kishte veshur të brendshme.

Por në një reagim të bërë së fundmi, 60-vjeçarja e ka mohuar këtë gjë. “Ajo është bërë virale, ata po përdorin më shumë VAR-in (për këtë incident), më shumë sesa në Kampionatin Europian. Ndodhi, por asnjë nuk është serioze”, u shpreh prezantuesja.

Disa shikues, gjithashtu menduan se panë një tatuazh të një flutur, në pjesën intime, por në lidhje me këtë hipotezë Ferrari tha: “Unë mund t’ju siguroj se nuk kam një flutur të tatuazhuar, nuk fluturoj aq lart”.

Video e gazetares italiane, u krahasua me skenën e famshme të Sharon Ston, në “Basic Instinc”, por Paolo e mohon të ketë kopjuar skenën e aktores së famshme.

“Shkurtimisht, videoja virale duket pak e ekzagjeruar, prezantova dy mbrëmje me pantallona. Sharon Ston nuk kishte veshur të brendshme në atë skenë. Unë, nga ana tjetër, preferoj të mbroj shëndetin dhe higjienën”, deklaroi prezantuesja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Shansi që duhet të shfrytëzojë me çdo kusht, mediat britanike japin lajmin e mirë për Brojën

Publikuar

-

Nga

Armando Broja arriti të shënojë pak ditë më parë në miqësoren e zhvilluar nga Chelsea në kuadër të sezonit parapërgatitor. Edhe ditën e djeshme në Dublin, sulmuesi shqiptar shënoi gol në ndeshjen mes të dy grupeve të skuadres së Chelseat.

Media britanike “The goal” deklaron se Armando Broja do të mbetet në Londër, nëse Chelsea nuk transferon një sulmues të ri. Largimi i Oliver Giroud tek Milani ka hapur një mundësi për sulmuesin e Kombëtares sonë, i cili duhet ta shfrytëzojë me patjetër.

LEXO TE PLOTE

Seria A

Chelsea tremb Interin, nuk heq dorë Romelu Lukaku

Publikuar

-

Nga

Romelu Lukaku është thelbësor për sulmin zikaltër dhe këtë e ka provuar me kohën. Drejtuesit e Interit nuk mund ta imagjinojnë repartin ofensiv pa të dhe nuk dëshirojnë të privohen nga shërbimet e belgut.

Por, nga Anglia vazhdojnë të vijnë sirena merkatoje. 28-vjeçari qëndron në krye të listës së dëshirave të Çelsit, që duan t’i dhurojnë trajnerit Tuhel një sulmues të kalibrit të Lukakut.

Për zikaltrit numri 9 i tyre nuk preket, por nevoja për të vendosur ekuilibër në bilancet e tyre mund t’i detyrojë ta konsiderojnë shitjen, sepse 120 milionë eurot me të cilat vlerësohet, do të ishin një tundim i madh.

LEXO TE PLOTE

Sport

Tjetër paraqitje pozitive nga Kosova në Lojërat Olimpike, notarja 16-vjeçare renditet e para në grup

Publikuar

-

Nga

Kosova ka bërë një tjetër paraqitje pozitive në Lojërat Olimpike, teksa notarja Eda Zeqiri ka dalë e para në Grupin 1 nga 6 të tillë në 400 metra not stil i lirë.

Eda, vetëm 16 vjeçe arriti një kohë prej 4 minutash e 38 sekondash, por nuk mundi dot të kualifikohej në finale pasi u rendit e 24-ta nga 16 vende që kalojnë në raundin tjetër.

Megjithatë, mbetet një arritje pozitive për notaren e re e cila ka një karrierë të gjatë përpara. Kujtojmë se Kosova arriti një sukses historik në garat në Tokio duke fituar medalje ari me xhudisten Distria Krasniqi.

LEXO TE PLOTE