Connect with Us

“Plas” midis Alesias dhe Erjolës/ “Zihen” për një mashkull: Nuk ma merr dot

Showbizz

“Plas” midis Alesias dhe Erjolës/ “Zihen” për një mashkull: Nuk ma merr dot

Publikuar

-

/
"Plas" midis Alesias dhe Erjolës/ “Zihen” për një mashkull: Nuk ma merr dot

Sot rubrika “Në trotuar” ka nisur me një pyetje të Edi Manushit se cili është idhulli i tyre. Të gjithë kanë zbuluar emrin e idhullit, por dy prej vajzave më seksi të emisionit ka patur një “zënkë” të vogël.

Alesia Bami tha se aktori William Levy ka qenë fiksimi i saj në moshën e adoleshencës ndërkohë dhe Erjola shprehu të njëjtin emër.

LEXO EDHE:  “Në rrugëtimin e jetës, do të takosh shumë maska”/ Me kë e ka Mevlani?

“Që e vogël shih ca preferencash kam pasur. William Levy”, u shpreh Alesia.

“Edhe për mua William Levy”, shprehet Erjola ndërsa Alesia i kthehet duke qeshur: “Nuk ma merr dot.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çifti i njohur i showbizzit i jep fund marrëdhënies shumëvjeçare

Publikuar

-

Nga

cna show

William Levy dhe Elizabeth Gutierrez janë dy prej aktorëve më të famshëm të telenovelave meksikane.

Përveç anës profesionale, Gutierrez dhe Levy ishin një nga çiftet më të dashur të showbizzit.

Së fundi dyshja kanë bërë me dije për të gjithë fansat e tyre se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre shumëvjeçare .Këtë aktori William Levy e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale ku shkruan:

LEXO EDHE:  Çfarë po ndodh?/ Ledjana bën veprimin e papritur ndaj Mevlanit

LEXO EDHE:  U deklarua vetëm për Mevlanin/ Ndjekësit skeptikë për Ledianën: Mos na e bën si Tea me Andin

“Ne duam t’ju bëjmë të ditur se pasi e menduam mirë, kemi vendosur t’i japim fund marrëdhënies sonë. Por ne do të vazhdojmë të jemi familja e bukur që jemi dhe prindërit më të mirë për fëmijët tanë. Kjo nuk do të ndryshojë kurrë”.

Kujtojmë se dyshja janë prindër të dy fëmijëve, Christofer dhe Kailey Levy./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donladi lë pas hatërmbetjen me Einxhel/ Pasi theu krahun, i qëndron tek koka deri në mëngjes

Publikuar

-

Nga

cna show

Moderatorja Einxhel Shkira ka thyer krahun teksa luante një lojë të improvizuar bashkë me banorët e tjerë.

Në fillim banorët e morën me të qeshur incidentin që pësoi Einxhel, por më pas u kujdesën për të. Një nga banorët që qëndroi deri në mëngjes duke u kujdesur për të ishte Donaldi Veshaj.

Teksa banorët e tjerë ishin shtrirë për të fjetur, Donaldi nuk është ndarë në asnjë moment nga ajo, duke u kujdesur që Einxhel të bëhej mirë.

LEXO EDHE:  “Zjarr zemër”/ Jurgeni i Përputhen komplimenton Ritvanën, ja si i përgjigjet konkurrentja

LEXO EDHE:  U largua pasi e sulmuan në studio/ Lediana merr vendimin e rëndësishëm

Pavarësisht të gjitha debateve dhe fjalëve me të cilat i janë drejtuar njëri-tjetrit, Donaldi ka qëndruar pranë saj në këtë moment shumë të vështirë për të.

Kujtojmë se Einxhel i është nënshtruar operacionit në spitalin Hygeia, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Incidenti në Big Brother/ Einxhel i nënshtrohet operacionit në spitalin Hygeia

Publikuar

-

Nga

cna show

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, moderatorja Einxhel Shkira ka pësuar një incident teksa luante së bashku me banorët e tjerë.

Ajo është rrëzuar dhe si pasojë ka thyer krahun. Moderatorja është dërguar në spital dhe pas ekzaminimit nga mjekët, mësohet se Einxhel do t’i nënshtrohet një operacioni.LEXO EDHE:  Adi Krasta zbulon detaje nga emisioni i ri: 'Këtij publiku në këtë kaos t'i propozojmë diçka tjetër'

Ndërhyrja do të bëhet në spitalin Hygeia, ku dhe Einxhel ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Gjithashtu është bërë me dije se për aq kohë sa do të qëndrojë në spital do të jetë nën vëzhgimin e kamerave./A.E- CNA.al

LEXO TE PLOTE