Connect with Us

Për herë të parë/ Antigona Ramosaj zbulon emocionet e para kur Albani fitoi “Këngën Magjike”

Showbizz

Për herë të parë/ Antigona Ramosaj zbulon emocionet e para kur Albani fitoi “Këngën Magjike”

Publikuar

-

Për herë të parë/ Antigona Ramosaj zbulon emocionet e para kur Albani fitoi “Këngën Magjike”

Alban Ramosaj dhe Antigona Ramosaj janë të ftuar sot në emisionin “E diela shqiptare”, në rubrikën “Gjysma ime.”

Nëna e Albanit për herë të parë tregoi emocionet që përjetoi ku i biri fitoi festivalin Kënga Magjike.

“Një emocion shumë i madh. Në jetën time nuk kam patur lumturi më të madhe. Ai moment që fëmija arrin një sukses të tillë ti i harron të gjitha”, shprehet Antigona.

Ndërka Albani është shprehur se suksesin ia dedikoi të gjithin nënës së saj.

LEXO EDHE:  Adele sjell këngë të re pas tre vitesh (VIDEO)

“Ia dedikoj mamit këtë fitore, suksesi sa të marr frymë ia dedikoj mamit. Nuk do të doja të ishte në asnjë lloj forme tjetër, të kisha opsione të zgjidhja do e zgjidhja përsëri të njëjtën gjë’, shprehet Albani./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Enca Haxhia është një prej këngëtarëve e cila është folur shumë pak për jetën e saj private.

Deri më tani këngëtarja nuk ka bërë publike asnjë nga lidhjet e saj.

Në një postim në Instagram, Enca u është përgjigjur kuriozitetit të ndjekësve për pyetje të ndryshme, ku një prej tyre e ka pyetur se pse nuk bie kurrë në dashuri.

LEXO EDHE:  Nga vizita në Shqipëri dhe pjesëmarrja tek Kënga Magjike/ Mesazhi i Valeria Altobellit, yllit të televizionit italian

Këngëtarja i është përgjigjur se ajo bie në dashuri çdo ditë të jetës së saj.

LEXO EDHE:  Reperi befason fansat/ Këndon këngën e Taynës

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish konkurrentja e Përputhen shtatzënë?/ Fotot që ngritën dyshimet

Publikuar

-

Nga

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Fjorela Peto është një vajzat e cila u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u bë pjesë e emisionit Përputhen.

Peto u largua nga emisioni pasi deklaroi se e kishte gjetur njeriun e saj të zemrës jashtë. Që nga ajo kohë daljet e saj në publik kanë qenë të rralla, madje ajo nuk është bërë pjesë e festive që shpesh ish konkurrentët e Përputhen kanë realizuar.

Së fundi gjatë një vëzhgimi në rrjetet sociale, Fjorela shfaqet në disa foto me barkun e rrumbullakosur gjë që ka bërë ndjekësit të dyshojnë se ajo është në pritje të ëmbël.

LEXO EDHE:  Rita Ora një Monroe e kohëve moderne

Nuk e dimë nëse kjo është e vërtetë, por fotot tregojnë barkun e rrumbullakosur të ish konkurrentes.

LEXO EDHE:  Reperi befason fansat/ Këndon këngën e Taynës

Nuk mbetet gjë tjetër veçse të jetë Fjorela ajo që të konfirmojë apo mohojë zërat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja po shijon ditët e nxehta të verës në bregdet nga ku nuk mungojnë dhe fotot provokuese me bikini.

Së fundi modelja ka ndarë disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE