Connect with Us

Nuk kursehet Antigona/ Zbulon karakteristikat që duhet të ketë nusja e Albanit

Showbizz

Nuk kursehet Antigona/ Zbulon karakteristikat që duhet të ketë nusja e Albanit

Publikuar

-

Nuk kursehet Antigona/ Zbulon karakteristikat që duhet të ketë nusja e Albanit

Të ftuar sot në emisionin “E diela shqiptare”, Alban Ramosaj dhe nëna e tij Antigona kanë treguar se kanë një lidhje shumë të veçantë me njëri-tjetrin.

Ndër të tjera Ardit Gjebrea e pyet se cilat janë karakteristikat që duhet të ketë partnerja e Albanit.

Duhet me qenë artiste në shpirt qe ta kuptoj Albanin, duhet me qenë tolerante dhe me i dhënë hapësirë Albanit”, shprehet Antigona./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Enca Haxhia është një prej këngëtarëve e cila është folur shumë pak për jetën e saj private.

Deri më tani këngëtarja nuk ka bërë publike asnjë nga lidhjet e saj.

Në një postim në Instagram, Enca u është përgjigjur kuriozitetit të ndjekësve për pyetje të ndryshme, ku një prej tyre e ka pyetur se pse nuk bie kurrë në dashuri.

LEXO EDHE:  Video-Drogë, korrupsion, pastrim parash, rrëmbime për disa milion euro/ Detaje nga operacioni me 38 të arrestuar

Këngëtarja i është përgjigjur se ajo bie në dashuri çdo ditë të jetës së saj.

LEXO EDHE:  U ekzekutua në derë të shtëpisë/ Gjergj Krygja dyshohet se ka qenë i dënuar në Itali

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish konkurrentja e Përputhen shtatzënë?/ Fotot që ngritën dyshimet

Publikuar

-

Nga

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Fjorela Peto është një vajzat e cila u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u bë pjesë e emisionit Përputhen.

Peto u largua nga emisioni pasi deklaroi se e kishte gjetur njeriun e saj të zemrës jashtë. Që nga ajo kohë daljet e saj në publik kanë qenë të rralla, madje ajo nuk është bërë pjesë e festive që shpesh ish konkurrentët e Përputhen kanë realizuar.

Së fundi gjatë një vëzhgimi në rrjetet sociale, Fjorela shfaqet në disa foto me barkun e rrumbullakosur gjë që ka bërë ndjekësit të dyshojnë se ajo është në pritje të ëmbël.

LEXO EDHE:  Arrestohen 8 persona në Tiranë/ Policia jep detaje, për çfarë akuzohen

Nuk e dimë nëse kjo është e vërtetë, por fotot tregojnë barkun e rrumbullakosur të ish konkurrentes.

LEXO EDHE:  Video-Drogë, korrupsion, pastrim parash, rrëmbime për disa milion euro/ Detaje nga operacioni me 38 të arrestuar

Nuk mbetet gjë tjetër veçse të jetë Fjorela ajo që të konfirmojë apo mohojë zërat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja po shijon ditët e nxehta të verës në bregdet nga ku nuk mungojnë dhe fotot provokuese me bikini.

Së fundi modelja ka ndarë disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE