Connect with Us

FOTO-E dashura seksi e Rinianit nxeh rrjetin, tregon gjoksin bombastik

Showbizz

FOTO-E dashura seksi e Rinianit nxeh rrjetin, tregon gjoksin bombastik

Publikuar

-

FOTO-E dashura seksi e Rinianit nxeh rrjetin, tregon gjoksin bombasik

Rinian Leka është një nga ish konkurrentët e Përputhen që tërhoqi vëmendjen e të gjithë publikut me hyrjen e tij. Pas daljes nga emisioni, Riniani zbuloi se ishte në një lidhje dashurie me një vajzë shumë seksi.

Emri i saj eshte Attorney Berliku, jeton ne Spanje dhe vjen shpesh ne Shqiperi, punon aty si avokate, dhe në media qarkulloi lajmi se ajo ka dhe një vajzë.

LEXO EDHE:  Një javë para finales së madhe/ Kjo është vajza që eleminoi Saimiri

Së fundi bukuroshja ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shfaqet tejet provokuese duke treguar format e saj.

Për ëm tepër shihni foton e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

52 apo 25?!/ Jennifer Lopez feston ditëlindjen, ‘çmend’ ndjekësit me fotot me bikini

Publikuar

-

Nga

52 apo 25?/ Jennifer Lopez feston ditëlindjen, ‘çmend’ ndjekësit me fotot me bikini

Padyshim që për Jennifer Lopez mosha është thjesht një numër.

Diva e muzikës botërore ka festuar sot ditëlindjen 52-të, megjithëse ka ruajtur freskinë e rinisë dhe ka një trup për tu pasur zili.

Këngëtarja ka publikuar pak minuta më parë disa foto të nxehta në rrjetet sociale, ku shfaqet me bikini krah partnerit të saj Ben Affleck.

LEXO EDHE:  VIDEO-Luana Vjollca ndez rrjetin/ Pozon seksi para pasqyrës

Këngëtarja i la të gjithë “pa frymë” me format e saj bombastike trupore, duke mos lënë vend për imagjinatë./CNA.al

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare çmend rrjetin/ “I dua të pasmet e mia”

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më ka shkruar”/ Miss Shqipëria nxjerr mesazhet me “Capital T”, si e ‘gjuan’ këngëtari

Publikuar

-

Nga

“Më ka shkruar”/ Miss Shqipëria nxjerr mesazhet me “Capital T”, si e ‘gjuan’ këngëtari

Miss Shqipëria 2020 Iljada Baci, ka rrëfyer gjatë puntatës së sotme të “Edicionit Veror” në “ABC” si është një ditë e zakonshme në verë për të, situatat e sikletshme dhe prapaskenat e xhirimeve.

Gjatë intervistës Iljada zbuloi se “më ka shkruar, “Capital T” dhe besoj se do të kemi një lloj miqësie”. Do i futet rrugës së muzikës? “Mbase në një të ardhme të largët” tha ajo.

Eksperiencën te “Miss Shqipëria” e cilësoi të “paharrueshme që më ka ndryshuar komplet si person. Mësimi që kam marrë është disiplina, korrektësia dhe që të eci mbi taka” tha ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Publikuar

-

Nga

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Mevlan Shaba është një nga personazhet më të komentuar të momentit në mediat rozë.

Jeta e tij private ka qenë shumë e komentuar, pasi pak kohë më parë ai dhe Ledjana i dhanë fund lidhjes së tyre.

Teksa në rrjetet e tij sociale, rrëfen për momentet e bukura që ka kaluar me Ledjanën, Mevlani bën lëmsh rrjetin me foton e publikuar së fundi.

LEXO EDHE:  “Anëtar i një grupi kriminal”/ I shtrirë nudo në krevat, publikohet video e arrestimit të Stresit

Ai shfaqet në dhomën e nëj hoteli, dhe mbi krevat dikush i ka lënë një mesazh, nje zemër të madhe me trëndafila dhe mbishkrimin “Të dua”.

LEXO EDHE:  Çfarë po ndodh? Ermali “braktis” emisionin e tij dhe shkon në “Top Channel”

Mesa duket Mevlani ka vendosur të lërë pas historinë e Ledjanës dhe të riprovojë të gjejë dashurinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE