Connect with Us

Ylli i muzikës mbështet Elvana Gjatën/ Këngëtarja nuk përmbahet nga gëzimi

Showbizz

Ylli i muzikës mbështet Elvana Gjatën/ Këngëtarja nuk përmbahet nga gëzimi

Publikuar

-

Kënga më e re e këngëtares, Elvana Gjata, “Loti” nuk ka marrosur vetëm shqiptarët por edhe yje të famshëm të muzikës në botë.

Një prej tyre është edhe këngëtarja me famë botërore, Inna, e cila ka ndarë projektin më të ri të Elvanës në Instastoryn e saj.

E emocionuar nga ky veprim i këngëtares, Elvana ka ndarë gëzimin me ndjekësit duke e falenderuar publikisht për mbështetjen.

Kjo e përmbushi ditën time! Faleminderit mbretëreshë! Të dua” shkruan Elvana në Instastoryn e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Enca Haxhia është një prej këngëtarëve e cila është folur shumë pak për jetën e saj private.

Deri më tani këngëtarja nuk ka bërë publike asnjë nga lidhjet e saj.

Në një postim në Instagram, Enca u është përgjigjur kuriozitetit të ndjekësve për pyetje të ndryshme, ku një prej tyre e ka pyetur se pse nuk bie kurrë në dashuri.

LEXO EDHE:  “Ke ngatërruar krevatin me skenën”- këngëtarja sulmon dhe akuzon ashpër Taynën

Këngëtarja i është përgjigjur se ajo bie në dashuri çdo ditë të jetës së saj.

LEXO EDHE:  “E lezetshme je por…”/ Komentuesit “masakrojnë” këngëtaren shqiptare me akuza për Photoshop

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish konkurrentja e Përputhen shtatzënë?/ Fotot që ngritën dyshimet

Publikuar

-

Nga

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Fjorela Peto është një vajzat e cila u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u bë pjesë e emisionit Përputhen.

Peto u largua nga emisioni pasi deklaroi se e kishte gjetur njeriun e saj të zemrës jashtë. Që nga ajo kohë daljet e saj në publik kanë qenë të rralla, madje ajo nuk është bërë pjesë e festive që shpesh ish konkurrentët e Përputhen kanë realizuar.

Së fundi gjatë një vëzhgimi në rrjetet sociale, Fjorela shfaqet në disa foto me barkun e rrumbullakosur gjë që ka bërë ndjekësit të dyshojnë se ajo është në pritje të ëmbël.

LEXO EDHE:  E kuqja "pushton" klipet shqiptare/ Njihuni me këngëtaret që u veshën me të njëjtën ngjyrë

Nuk e dimë nëse kjo është e vërtetë, por fotot tregojnë barkun e rrumbullakosur të ish konkurrentes.

LEXO EDHE:  “E lezetshme je por…”/ Komentuesit “masakrojnë” këngëtaren shqiptare me akuza për Photoshop

Nuk mbetet gjë tjetër veçse të jetë Fjorela ajo që të konfirmojë apo mohojë zërat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja po shijon ditët e nxehta të verës në bregdet nga ku nuk mungojnë dhe fotot provokuese me bikini.

Së fundi modelja ka ndarë disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE