Connect with Us

“Urime princi im”/ Georgina Rodriguez nuk i kursen fjalët e bukura për djalin e Cristiano Ronlados

Showbizz

“Urime princi im”/ Georgina Rodriguez nuk i kursen fjalët e bukura për djalin e Cristiano Ronlados

Publikuar

-

“Urime princi im”/ Georgina Rodriguez nuk i kursen fjalët e bukura për djalin e Cristiano Ronlados

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez është shumë e përkushtuar ndaj familjes. Këtë e tregon pasi kujdeset dhe është një “nënë”, edhe për djalin e madh të futbollistuit, i cili ka ardhur në jetë nga një marrëdhënie tjetër e Cristiano Ronaldos.

Me rastin e ditëlindjes së Cristiano Ronaldo Junior, Georgina i ka bërë një dedikim mjaft të veçantë.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Georgina shkruan: “Urime princi im! Eshtë kënaqësi të të shoh teksa rritesh çdo ditë dhe të shoh mashkullin e rritur në të cilin po kthehesh. Faleminderit që na bën kaq krenarë. Faleminderit që je vëllai i madh më i mirë, djali dhe shoqëruesi më i mirë i jetës. Jam kaq e lumtur që shoh sot gëzim dhe mirënjohje në sytë e tu. Faleminderit që më bën çdo ditë të ndihem si mamaja më e mirë në botë. Të duam, babi, mami, motrat e vëllai.”/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një “bombë” e vërtetë/ Luana Vjollca tregon të pasmet dhe çmend ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca ka vendosur që këto ditë me temperatura të larta t’i kalojë në Jugun e Shqipërisë në bregdet.

Moderatorja nuk ka nguruar që të publikojë disa foto ku shfaqet shumë seksi e veshur me rroba banjo të kuqe.

Në njërën prej fotove, Luana ka treguar hiret e saj dhe rrjeti kaq ka dashur.

LEXO EDHE:  VIDEO-Angela Martini feston ditëlindjen/ Bashkëshorti e surprizon në mënyrën më romantike

LEXO EDHE:  Shpat Kasapi i kushton një këngë të dashurës së tij/ Partnerja nuk përmbahet, i shpreh dashurinë publikisht

Komentuesit kanë shpërthyer me komplimente ku shumë prej tyre e kanë krahasuar me Jennfier Lopezin në foton e fundit./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja feston ditëlindjen/ Bashkëshorti e surprizon me dhuratën superluksoze

Publikuar

-

Nga

Aktorja shqiptare Teuta Krasniqi ka festuar 39-vjetorin e lindjes dhe në rrjetet sociale shkruante se ndihej falenderuese ndaj Zotit pas e ka bekuar me një familje të shëndoshë dhe miq të dashur.

Në këtë ditë të veçantë për të, dhuratën më të shtrnejtë dhe më të bukur ia ka bërë bashkëshorti i saj Adonisi.

LEXO EDHE:  Pas tradhtisë e uroi për ditëlindje/ Ja si reagoi miliarderja Kardashian

Ai i ka dhurua një makin ëmjaft luksoze dhe të shtrenjtë, të cilën Teuta e bëri publike për të gjithë ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  VIDEO-Angela Martini feston ditëlindjen/ Bashkëshorti e surprizon në mënyrën më romantike

Kujtojmë se më herët bashkëshorti i saj ka gdhendur në mes të dy shpatullave, syrin e aktores./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bisha” seksi e Instagramit/ Fotot më mahnitëse të modeles Brooks Nader

Publikuar

-

Nga

Brooks Nader është një modele e famshme, e cila është bërë e njohur për shkak të linjave trupore shumë të tonifikuara.

Modelja ka një numër të madh ndjekësish të cilët janë të magjepsur pas linjave të saj trupore.

Në çdo postim në instagram apo në rrjetet e tjera sociale, bukuroshja i lë të gjithë fansat me gojë hapur me pozat e saj seksi me bikini.

LEXO EDHE:  Katie Price feston ditëlindjen e të dashurit

LEXO EDHE:  Humbi dy prej fëmijëve/ Gjylameti dedikim prekës për nënën: Je burim force!

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE