LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Rama ka penetruar në majën e PD"/ “Shpërthen” Bujar Nishani

18 Qershor 2021, 10:03, Politikë CNA
"Rama ka penetruar në majën e PD"/

Kreu i Këshillit Kombëtarë të PD, Bujar Nishani teksa ka replikuar me një demokratët në rrjete sociale, ka deklaruar se kryeministri Edi Rama ka penetruar në majën e PD.

Thirrjes së demokratit për bashkim të vlerave dhe kontributeve në PD, Nishani i është përgjigjur, se Lulzim Basha me çdo kusht po tenton ta kthejë PD në OJQ.

?Pushtetin e votave të vjedhura e ndihmon çdokush që tenton ta kthejë PD-në një OJQ dhe ta mbajë nën kontrollin e njerëzve që Edvin Rama i ka penetruar në majën e PD. Po nuk e kuptuam dhe reaguam këtë radhë do të jemi të gjithë bashkëfajtor?, ka thënë Nishani./CNA.al

Lajmet e fundit nga