Connect with Us

“Ça janë ato kallamat apo pipat”/ Lindita fton Çimin në një takim jashtë emisionit

Showbizz

“Ça janë ato kallamat apo pipat”/ Lindita fton Çimin në një takim jashtë emisionit

Publikuar

-

Sot në emisionin “Përputhen 40+” Çimi dhe Lindita kanë vendosur të sqarojnë marrëdhënien e tyre në një përballje me njëri-tjetrin.

Gjatë takimit, Lindita i befasoi të gjithë duke i kërkuar Çimit një takim jashtë emisionit.

Çimi nga ana tjetër tha se nuk pëlqen mënyrën se si ajo shprehet në takime me të tjerët apo dhe gjestet që bën nëpër takime, kallama, pipa, banana, luleshtrydhe e shumë të tjerë.

LEXO EDHE:  “Jetësimi i korridorit të VIII”/ Balluku takon Zoran Zaev: Plan të qartë për zbatimin e tij

Pjesë nga përballja

Çimi: Unë si mashkull, nuk mund t’i pranoj, ça janë ato, kallamat ato pipat.

Lindita: T’kanë ngel fiksim.  Do të doje një takim jashtë studios. Do kemi një takim jashtë studios.

Çimi: Po/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Publikuar

-

Nga

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Mevlan Shaba është një nga personazhet më të komentuar të momentit në mediat rozë.

Jeta e tij private ka qenë shumë e komentuar, pasi pak kohë më parë ai dhe Ledjana i dhanë fund lidhjes së tyre.

Teksa në rrjetet e tij sociale, rrëfen për momentet e bukura që ka kaluar me Ledjanën, Mevlani bën lëmsh rrjetin me foton e publikuar së fundi.

LEXO EDHE:  Meta takim me vajza e gra në Tiranë/Do ecim pa paragjykime

Ai shfaqet në dhomën e nëj hoteli, dhe mbi krevat dikush i ka lënë një mesazh, nje zemër të madhe me trëndafila dhe mbishkrimin “Të dua”.

LEXO EDHE:  Ambasadorja Kim takim me kryetarin e KQZ/ Zbardhen diskutimet

Mesa duket Mevlani ka vendosur të lërë pas historinë e Ledjanës dhe të riprovojë të gjejë dashurinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotoja që bëri xhiron në rrjet/ Zbulohet e vërteta e shtatzënisë së Genta Ismajlit

Publikuar

-

Nga

I çmendur pas Gentës/ Biznesmeni turk i kushton fjalët më të bukura të dashurisë

Pak ditë më parë në media qarkulloi një foto e këngëtares Genta Ismajli, ku shfaqej me barkun e rrumbullakosur, duke hedhur dyshime se këngëtarja dhe partneri i saj janë në pritje të një fëmije.

Por duket se e vërteta nuk është kështu. Burime për “Prive” kanë treguar se lajmi i shtatzënisë së këngëtares nuk është i vërtetë dhe se bëhet fjalë për disa kilogramë më shumë që Genta ka marrë së fundi.

Kujtojmë se Genta dhe partneri i saj Usta janë në një lidhje dashurie prej vitesh. Gjithashtu nuk mungojnë palnet për martesë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Eva Murati e konfirmon/ Së shpejti do ta shohim në një program televiziv në Itali

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Eva Murati ka zbuluar se së shpejti do ta shohim në një program televizi Italian.

E ftuar në Pushime On Top, bukuroshja e ekranit është shprehur se gjërat po shkojnë shumë mirë në itali po nuk ka preferuar të japë më shumë detaje.

“Gjërat në Itali po shkojnë shumë mirë, nuk duam t’i marr mësysh se besoj pak të këto. Definitivisht gjërat po shkojnë shumë mirë”, ka thënë Eva.

LEXO EDHE:  Ambasadorja Kim takim me kryetarin e KQZ/ Zbardhen diskutimet

Gjithashtu ajo ka sqaruar dhe thashethemet që qarkullojnë së fundi ku thuhet se moderatorja ka “armiqësi “me koleget e saj.

LEXO EDHE:  Donald Lu në selinë e PD/ Takohet me Bashën

Kam shumë miqësi me moderatoret. Nuk e kam thënë ndonjëherë këtë. Fliten lart e poshtë fjalë pa lidhje, por unë nuk kam armiqësi me asnjërën”, shprehet Eva./ CNA.al

LEXO TE PLOTE