Connect with Us

Suksesi më i madh në karrierën e saj/ Luana Vjollca bëhet pjesë e industrisë së famshme muzikore

Showbizz

Suksesi më i madh në karrierën e saj/ Luana Vjollca bëhet pjesë e industrisë së famshme muzikore

Publikuar

-

Suksesi më i madh në karrierën e saj/ Luana Vjollca bëhet pjesë e industrisë së famshme muzikore

Moderatorja Luana Vjollca ka ndarë me të gjithë ndjekësit suksesin më të madh në karrierën e saj.

Vjollca ka bërë të ditur se tashmë është pjesë e një prej industrive më të mëdha të muzikës, Soni Music.

Nëpërmjet një psotimi në rrjetet sociale ajo shkruan:

Më në fund, mund ta ndaj me ju këtë ëndërr. Jam e lumtur të njoftoj se tani jam pjesë e SONY MUSIC INDUSTRY !!!! Mama ja dola për të dyja ne 💜”, shkruan Luana./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Bjondina e ëmbël dhe seksi “çmend” ndjekësit me hiret e saj

Publikuar

-

Nga

Madeline Grimaldi është një modele shumë seksi që marros ndjekësit e saj me trupin perfekte.

Bjondina është bërë shumë e njohur në rrjetet sociale falë fotove provokuese që publikon në Instagramin e saj.

Ajo më së shumti pozon me të brendshme seksi ku tregon dhe hiret e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Messi publikon videon e gruas teksa stërvitet/ Pas zhurmës në rrjet, futbollisti merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Messi publikon videon e gruas teksa stërvitet/ Pas zhurmës në rrjet, futbollisti merr vendimin e papritur

Ylli i futbollit, Lionel Messi, ka publikuar në llogarinë e tij një video të bashkëshortes së tij, Antonella teksa stërvitet në palestër.

Të gjithë u çmendën pas formave bombastike të bukuroshes saqë rrjeti nisi të komentojë pafund për të.

Pas reagimeve, Messi ka vendosur të fshijë videon nga rrjetet sociale, por tepër vonë pasi video po bën xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i showbizzit habit me deklaratën/ “Ne nuk i lajmë fëmijët tanë”

Publikuar

-

Nga

Çifti i njohur i showbizzit, Mila Kunis dhe  Ashton Kutcher kanë habitur të gjithë me deklaratën e tyre. Gjatë një inetrviste dyshja është shprehur se nuk i lajnë shpesh fëmijët, vetëm kur ata kanë ndonjë papastërti.

Unë nuk kisha ujë të ngrohtë teksa isha fëmijë në rritje, ndaj dhe nuk bëja shpesh dush. Kur u bëra nënë, as fëmijët e mi nuk i laja çdo ditë. Unë nuk laja bebat e mi shumë shpesh. Sipas “Mayo Clinic” të lash fëmijën çdo ditë mund të thajë lëkurën e tij”, u shpreh Mila.

Gjtihashtu ata kanë bërë me dije se nuk mendojnë që pasurinë e tyre t’ua trahëgojnë fëmijëve të tyre. Ata mendojnë ta dhurojnë për bamirësi në mënyrë që fëmijët e tyre të kenë një motiv apo një vizion për të ardhmen./ CNA.al

LEXO TE PLOTE